מנתח פלסטי מומלץ להגדלת חזה

הקשיבו לייעוץ של מנתח פלסטי מומלץ לחזה

הדבר הכי חשוב בכל גוף הוא הפרופורציה. גוף בעל איברים לא פרופורציונאליים, גם אם כל אחד מהם יפה בפני עצמו, נראה רע. חזה גדול בגוף קטן, נראה רע, לא מתאים ולא טבעי. המגמה היום בכל הניתוחים הפלסטיים אומר מנתח פלסטי מומלץ לחזה, הוא שהניתוחים יציגו תוצאות כמה שיותר טבעיות, עד שיהיה קשה לזהות שמדובר באיבר מלאכותי. נכון הדבר גם לגבי הגדלת חזה. אם המנתח הפלסטי נענה לבקשת המנותחת בלי להעניק לה ייעוץ אמתי והוגן, אלא רק לרצות אותה כדי לא לאבד לקוח, בסופו של דבר, היא עלולה לשלם על כך ביוקר. היא עלולה לצאת עם גופה הקטן ועם חזה אה לה פמלה אנדרסון ולא יהיה מישהו שלא יסתכל עליה ברחוב ויהיה בטוח שהמנתח הפלסטי שלה היה שיכור כאשר ערך לה את הניתוח.

השתל שייבחר ע"י המנתח ישפיע גם על פרופורציות הגוף, ולכן השיקולים לבחירתו יהיו ראשית שמירה על פרופורציות הגוף, התאמה שלו לכמות העור בקיימת באזור, היכולת של הגוף לשאת את משקל השתלים ואפילו מהו אורח חייה של המנותחת. אלה שעוסקות למשל בספורט ממש לא רוצות חזה יותר מדי גדול, הוא עלול להפריע להן. המחשבה של מנתח פלסטי מומלץ לחזה תהיה כי קביעת גודלו של השתל ישפר לא רק את מראה החזה אלא אף את מראה הגוף באופן כללי.

מהפכה בשתלי הסיליקון

בשנים האחרונות יש מהפכה טכנולוגית בכל התחום של שתלי סיליקון לחזה, אומר מנתח פלסטי מומלץ להגדלת חזה עם המון ניסיון. הדור החדש של השתלים מאופיין במנה שונה של המעטפת וכן בבטיחות גבוהה יותר. גם צמיגות הסיליקון השתנה, יש מגוון יותר רחב של דגמים של שתלים, אורך החיים שלהם ונשים רבות מבצעות ניתוח להגדלת חזה בהרגשה שזה ישנה להן את החיים וזה לעתים אכן משנה.

השתל הוא כמו איזו משקולת, ולכן חשוב מאוד להתאים את הגודל שלו למבנה הגוף ולמשקלן של המטופלות. כאשר נשים מגיעות לייעוץ אצל הכירורג הפלסטי, הרבה פעמים הן מבקשות חזה מוגזם וכלל לא פרופורציונאלי לגוף שלהן, או חזה כמו שיש לחברות שלהן. תפקידו של המנתח הפלסטי הוא  להעניק להן ייעוץ הוגן, ולפעמים אם גם נדרש "להוריד" אותן מגודל מסוים של שדיים שכן זה עלול ליצור אצלן בעיות, להיראות מוגזם ביחס לגופן ולא טבעי בכלל. כל מנתח פלסטי בכיר ומקצועי ישתדל בסופו של דבר לבצע את הגדלת השדיים האופטימלית עבור אותו גוף, בלי שום השוואות

השאירי פרטים לפגישת ייעוץ
פורטל היופי

איך בוחרים בדגם השתל המלאכותי?

כל אישה בניתוח של הגדלת חזה, תקבל דגם של שתל שמתאים לגוף שלה. כאן נדרשת מהמנתח לא רק יכולת של רופא וכירורג, אלא גם טעם אישי ואומנות של ממש. ישנן שתי צורות של שתלי שדיים בשוק. האחד שיש לו צורה של אגס והשני שד בצורה עגולה. מנתח פלסטי מומלץ לחזה מסביר כי השתל העגול מעניק מראה סופי, תפוח ובולט מעט בחלקו העליון. הוא נראה מלא, צעיר ומשמש רבות בהגדלות לצורך אסתטיקה. הדגם של השתל השני הוא שתל אנטומי שמספר מראה טבעי במקרים בהם אין בכלל רקמת שד כמו למשל אחרי ניתוחים לאחר כריתה, שחזורים ועוד. בנוסף יחשוב המנתח גם על מבנה הגוף ואורח החיים של האישה. סגנון הלבוש שלה, עיסוקה ועוד. השתל החדש צריך להתאים לפרמטרים רבים של החיים שלה. גם מיקומו של השתל חשוב. המנתח יחליט מהו גודל השד הרצוי, היכן יהיה מיקום הפטמה, מהי איכות ועובי העור של המנותחת שישפיעו גם על היכולת שלהם לשאת שתלים בגודל מסוים. מהו גיל המטופלת, האם היא מתכננת הריונות או שכבר סיימה אתם.

גולשים שהגיעו לעמוד זה חיפשו גם: רופאים פלסטיים מומלצים, מנתחים פלסטיים מומלצים תל אביב ובנוסף מנתחים פלסטיים.

מהן הסיבות להגדלת חזה?

הסיבות לניתוח להגדלת חזה קשורות גם להיבט הרגשי וגם להיבט פיזי. יש נשים בעלות חזה קטן שחשות מאוד לא נשיות, אבל הן בטוחות שאם הן ימצאו מנתח פלסטי מומלץ להגדלת חזה, והן תצאנה עם חזה גדול יותר הן ירגישו הרבה יותר נשיות ויהיה להן יותר ביטחון עצמי. קבוצה אחרת של נשים היא כזו שהיה להן חזה גדול והן היו מרוצות ממנו, אבל הוא איבד מהנפח שלו במשך השנים. אם זה בגלל דיאטות, הריונות, הנקה ועוד. יש גם מצבים של חוסר סימטריה בין שני השדיים ונשים שהולכות לניתוח רוצות חזה פרופורציונאלי ויפה. לעתים יש גם עיוות מולד וגם נשים אלה יחפשו מנתח פלסטי מומלץ לחזה על מנת לבצע ניתוח.

איך מוצאים מנתח פלסטי מומלץ להגדלת חזה?

ניתוח להגדלת חזה, הוא ניתוח חוצה מדינות. בכפר הגלובאלי שלנו מיליוני נשים הגדילו את החזה ועוד ידי המנתחים הפלסטיים נטויות לעצב עוד ועוד זוגות שדיים יפים לתפארת הגוף הנשי. חשוב לציין כי ניתוח זה יכול להיעשות בנשים מעל גיל 18.

השאלה הראשונה שצריכה כל אישה לשאול את עצמה היא "איך מוצאים מנתח פלסטי מומלץ להגדלת חזה". ניתוח זה חייב להיעשות ע:י רופא מומחה. הגישה של כל מנותחת פוטנציאלית צריכה להיעשות בדיוק כמו שמחפשים מנתח לב. כאשר מדובר בניתוח, כל ניתוח אם שוכרים את שירותיו של רופא שאין לו מספיק ניסיון בסוג הניתוח המבוקש, הוא עלול להסתיים בכי רע, הן מבחינת התוצאה הן מבחינת הצלקות שהוא עלול להשאיר, ולכן כל אחת חייבת לערוך תחקיר מקיף ולאתר מנתח פלסטי טוב ומומלץ, שיש עליו חוות דעת מעולות ויש לו ניסיון רב בניתוח המתוכנן.

לחצו על הקישור על מנת לחזור לעמוד הראשי של פורטל היופי הישראלי