מתיחת בטן

אם יש משהו שחשוב לכל אחד מאיתנו, גברים ונשים בכל גיל, זו השאלה איך אנחנו נראים. יש אומנם אנשים שפחות חושבים על העניין הזה בחיי היומיום, אך בסופו של דבר באיזשהו מקום כולנו מודעים לכך ש"העולם שייך לצעירים". זה מה שגורם לכך שרבים מאיתנו ירצו לעשות כל מה שאפשר כדי להיראות כמה שיותר צעירים, אך האמת היא, שזה לא תמיד כל כך פשוט. אם ניקח לדוגמא אישה שעברה שלוש לידות ועובדת במשרה מלאה מבוקר ועד ליל, טבעי שבסופו של דבר יהיה לה מאוד קשה למצוא זמן לעשות פעילות גופנית. התוצאה, לרוב, תהיה שעם השנים הבטן של אותה אישה תיראה רפוסה, נפולה ולא מאוד מושכת. יש אומנם נשים שיכולות להשלים עם המצב הזה, כי "זה הגיל" או כי זה טבעו של עולם, אך האמת היא, שגם הרבה מאוד נשים לא מוכנות להשלים עם הדברים. כאן נפתחות בפנינו שתי אפשרויות שונות: הראשונה היא להתחיל לעסוק בפעילות גופנית בצורה אינטנסיבית ביותר ואילו השנייה היא לחשוב על ניתוח מתיחת בטן. זה נשמע לך מוכר? העובדה שהבטן שלך לא נראית כפי שהיא נראתה בעבר מפריעה לך והיית רוצה לעשות משהו בנידון? אם כך, כדאי שתדעי שגם את, כמו הרבה מאוד נשים אחרות, יכולה לבחור באופציה של מתיחת בטן.

מה באמת צריך לדעת על מתיחת בטן

אם עוד לא יצא לך להכיר אישית נשים או גברים, שעברו ניתוח כמו מתיחת בטן, טבעי שיהיו לך לא מעט שאלות בנושא. לכן כדאי שתדעי שעם השנים הניתוח הזה הולך ונהיה הרבה יותר מקובל ונפוץ, מה שמסביר מדוע כדאי גם לך לחשוב על האפשרות הזאת. אומנם זה נכון שניתוח כמו מתיחה של הבטן לא באמת משיל קילוגרמים ממשקל גופך, אך הוא בהחלט כן יכול לשנות את מתאר הגוף שלך, מה שבסופו של דבר יגרום לכך שתיראי הרבה יותר זה ובעיקר מחוטבת. לכן זה לא מפתיע שעוד ועוד אנשים בוחרים לעבור את החוויה הזאת בישראל ומחוצה לה, כי אם אפשר להיראות טוב יותר מבלי להתאמץ ולהזיע במכון הכושר, אז למה לא? מה שכן, את חייבת לזכור שגם ניתוח כמו מתיחה של הבטן הוא ניתוח לכל דבר וזה אומר שלא כדאי לעבור אותו בכל קליניקה באשר היא. כלומר, זו עדיין התערבות כירורגית ולכן יש צורך במומחיות רבה כדי לבצע ניתוח כזה מבלי לפגוע במטופל. תוהה מה זה אומר מבחינתך? פשוט מאוד: שעלייך לבדוק בשבע עיניים לאיזה רופא את מתכוונת לפנות ובידי מי תרצי להיות מנותחת.

גולשים שהגיעו לעמוד זה הביעו עניין בניתוחים פלסטיים נוספים, כגון: הקטנת חזה, הרמת חזה, ניתוח אף, הגדלת חזה ובנוסף שאיבת שומן.

השאירי פרטים לפגישת ייעוץ
פורטל היופי

כך תבחרי את הרופא המנתח שלך

בין אם את גרה באזור מרכז הארץ ובין אם את גרה בכל אזור אחר, טבעי שכאשר תעשי חיפוש תגלי שיש הרבה מאוד מנתחים שיוכלו לעשות לך את הניתוח הדרוש. מצד אחד זה כמובן חיובי, כי זה אומר שיש בחירה ויש אפשרויות רבות, אך מצד שני, זה בדיוק גם מה שעלול להיות מבלבל. אם מדובר על הניתוח הראשון שאת בוחרת לעשות, טבעי שלא יהיה לך קל לבחור את המנתח, כי מה את יודעת על התחום הזה ומה באמת חשוב לברר כאשר מחפשים איש מקצוע למשימה כזאת? זה בכל זאת ניתוח וזה לא כמו לבחור רופא שיניים לטיפול שורש. לכן אנחנו יכולים להבין את ההתלבטות שלך ומציעים לך לברר, לפני הכול, האם מדובר על מנתח מוכר? האם יש לו מוניטין מזה שנים בתחום הזה? והאם, כאשר את עושה חיפוש אודותיו בגוגל, את קוראת רק חוות דעת חיוביות? מספיק שתהיה חוות דעת אחת שלילית של מטופלת שלא יצאה מרוצה כדי שתעצרי ותבדקי שוב האם אותו רופא הוא המתאים לך ביותר. אל תשכחי שניתוח של מתיחת בטן הינו ניתוח שאחריו יש גם התאוששות ואין ספק שיש קשר ישיר בין תוצאות הניתוח ובין המנתח. לכן יש טעם לרדת לפרטים, לחקור את הנושא הזה לעומק ולבחור, בסופו של דבר, רק מנתח שאת מרגישה שתוכלי לסמוך עליו בעיניים עצומות.

פגישה בקליניקה

אם חשבת לרגע לבחור לך מנתח לניתוח שבו את מעוניינת מבלי לפגוש אותו תחילה, דעי שזה כלל לא מקובל. למעשה, כחלק מהשיווק של המנתחים הפלסטיים השונים, הם גם נפגשים עם הלקוחות ואין ספק שזה מפגש חשוב. במהלך הפגישה הזאת, שתתקיים כמובן בקליניקה של המנתח, תוכלי להתרשם לא רק מהרופא אלא גם מהקליניקה עצמה. האם המקום מספיק נקי? האם יש במקום מכשור שנראה לך מתקדם? כמו כן, הרופא יוכל להסביר לך בצורה מפורטת ביותר מה בדיוק יהיה התהליך, כמה זמן ייקח הניתוח ואיזה סוג של התאוששות מחכה לך. יש חשיבות אדירה למפגש הזה כי במהלכו תוכלי גם להבין האם המחיר שאת עומדת לשלם יכלול גם ביקורת או לא. לכל רופא יש התנהלות שונה בהקשר הזה ולכן יש טעם להיפגש עם הרופא ואף לשאול אותו את כל השאלות שעולות לך בראש.

כמה באמת עולים ניתוחים כאלה?

אנחנו בהחלט יכולים להבין אותך אם עוד נתון שנראה לך משמעותי זו השאלה כמה תשלמי על הניתוח. יש אומנם נשים שיכולות לשלם כל סכום שידרשו מהן, אך מצד שני, רוב הנשים כן היו רוצות לדעת מראש על איזו הוצאה כלכלית מדובר. לכן כדאי שתדעי: בימינו מקובל להיפגש עם כמה רופאים, לבקש מהם הצעות מחיר ולבחור את ההצעה שנראית לך, כלקוחה, הכי אטרקטיבית. לא תמיד כאשר את בוחרת מנתח שהתעריפים אצלו גבוהים יותר זה אומר שהוא יותר מוכשר מאחרים וכדאי לזכור זאת בעת קבלת ההחלטה.

לחצו על הקישור >> ניתוחים פלסטיים וטיפולים אסתטיים על מנת לזחור לעמוד הראשי של האתר.