הקטנת חזה ללא ניתוח

הקטנת חזה ללא ניתוח: כיצד ומדוע?

מול הנשים שמעוניינות בהגדלת חזה ויש רבות כאלה, ניצבות אלה שניחנו בנתונים שופעים, שמצד אחד אולי נראים שיא הנשיות, אבל מצד שני מקשים על החיים.

חזה גדול מלבד היותו "משא כבד" שיש לשאת 24 שעות ביממה יוצר גם בעיות רפואיות. המשקל הרב גורם לשדיים לצנוח ומושך את העור שנמתח יתר על המידה. בנוסף הוא מושך את הגב ובעלות חזה גדול סובלות באופן כרוני מכאבים בצוואר ובגב. נשים בעלות חזה גדול סובלות מפגיעה בעמוד השדרה ומיציבה לקויה.

באופן קבוע נוצרת בכפל התחתון של השד פריחה מגרדת שיש צורך לטפל בה כל הזמן. בנוסף בגלל המשקל הגדול של השדיים, נוצרים חריצים של רצועות החזייה.

למי שנדמה שחזה גדול הוא ברכה, מוטב לשוחח עם נשים שרוצות לעשות היום הקטנה לחזה ללא ניתוח, רובן סובלות מהחזה הגדול שלהן. כדי לבצע ניתוח כזה מוטב להמתין עד שהשדיים יגיעו לבשלות הגדילה שלהן.

איך מתבצעת הקטנת חזה ללא ניתוח?

הקטנה ללא ניתוח, משמעותה שעוברים הליך שהיום אפשר לצאת ממנו ללא צלקות בולטות, אבל זהו הליך פולשני לכל דבר. ניתוח להקטנת חזה מתבצע כדי להקטין את משקל ונפח השדיים ולעצב אותם מחדש בגודל שהמטופלת מעוניינת. כאמור הוא מתאים בעיקר לנשים שיש להן חזה גדול שיצר להן כבר "מועקה" בחזה תרתי משמע וזה כולל את חוסר שביעות הרצון מהמראה המוגזם וגם מעיק עליהן פיסית. חזה כבד ונפול פוגע באיכות החיים של הנשים בעלות חזה גדול, לעתים קשה לשמור על האזור שמתחת לשדיים, שכל העת הוא מכוסה בהן. קשה לעשות ספורט עם חזה כל כך גדול, לנשים מניקות יש קשיים בהנקה, ויש גם סכנה לזיהומים, דלקות ופטריות באזור שמתחת לשדיים.

גולשים/ות שהגיעו לעמוד זה הביעו עניין במגוון ניתוחים פלסטיים נוספים, כגון: הקטנת חזה, הרמת חזה, מתיחת בטן, ניתוח אף, הגדלת חזה, שאיבת שומן ובנוסף שאיבת שומן מהבטן ללא ניתוח.

השאירי פרטים לפגישת ייעוץ
פורטל היופי

ניתוח בלי צלקות בולטות

הקטנה ללא ניתוח הוא תהליך שמתבצע בפעולה כירורגית פולשנית שאורכת בין 2-4 שעות. זהו איננו ניתוח מסובך או מורכב. ההליך מתבצע בהרדמה כללית ויש מספר שיטות לביצוע ניתוח כזה. מנתח פלסטי כירורג הוא הסמכות לבצע ניתוח מעין זה והוא זה שיחליט באיזה שיטה להשתמש בניתוח שכן זה תלוי בגודל השד, בצורה שלו, בתוצאה הרצויה ועוד.

עוד לפני הניתוח, יסמן המנתח את קווי המתאר של הניתוח לפי הגישה שנבחרה. תחילתו של הניתוח בביצוע חתך בצורת האות T שמתחיל מהפטמה ועד לכפל שמתחת לשד, שם מתבצע חתך רוחבי, או אנכי, על כך יחליט המנתח. בכל שיטה שתיבחר ואשר תקבע אילו חתכים יבוצעו, יעשה גם חתך מסביב לפטמה, המנתח יסיר עודפי רקמה ועור ויחבר את הפטמה לאזור חדש. בסיום הניתוח ייתפרו החתכים וייחבשו השדיים עם תחבושות לוחצות. כן יחוברו נקזים לניקוז ההפרשות מהאזור למשך כמה ימים.

כמו בכל ניתוח גם בניתוח זה, תקבל המטופלת עירוי דם ויינתנו לה תרופות הרגעה. 

הרדמה מלאה משמעותה בתהליך  הקטנת חזה ללא ניתוח, שהמטופלת לא חשה מאום והיא רדומה. את ההרדמה מבצע מרדים מומחה, אשר דואג לניטור מצבה במשך כל הניתוח. בסיומו של הניתוח תופסק הזלפת חומרי ההרדמה.

 

הקטנת חזה ללא ניתוח עם ניתוח הרמת חזה

נשים בעלות חזה גדול מאוד, סובלות מחזה נפול. כאשר הן הולכות לבצע הליך של הקטנת חזה, אפשר לשלב בין ניתוח הרמת חזה לבין הקטנה או הגדלת חזה. אם הסיבה לכך שהחזה נפול היא הגודל שלו, המנתח יכול להמליץ לא להסתפק רק בניתוח הקטנת חזה, אלא גם לבצע פעולת הרמה. כוח המשיכה ימשיך למשוך את החזה למטה ולכן רצוי לעשות גם הרמת חזה.

נשים שמבקשות להגדיל את החזה חייבות גם הן לבצע ניתוח נוסף של הרמת חזה, שכן גם חזה גדול נוטה כאמור למשוך למטה ולהיות נפול.

התאוששות בעקבות הקטנת חזה

אחרי ניתוח הקטנת חזה בימים הראשונים עלולות המטופלות להרגיש כאבים בחזה והאזור בו י ש תפרים הלול להיות נפוח ואדום. לרוב זה לא כואב בקרמה לא סבירה ותרופות רגילות לשיכוך כאבים מספיקות להקל עליהם. כאשר ניתוח הקטנת חזה נעשה עם חתך ארוך, יסבלו המטופלות מכאבים יותר מאשר ניתוח שנעשה באמצעות חתך קצר. בכל מקרה רצוי לעדכן את הרופא המנתח בדבר הכאבים ולקבל תרופות מתאימות.

אפשר להתרשם מהמראה החדש של החזה הקטן כבר עם סיום הניתוח, אולם מומלץ להמתין עד שישה חודשים כדי להתרשם מהמראה הסופי שלהם. עד אז תיעלם הנפיחות והחתכים יחלימו.

לכל ניתוח יש את הסיכונים שלו וגם להקטנת חזה. אם תחפשו הקטנת חזה ללא ניתוח , תגיעו למידע של ניתוחי הקטנת חזה, משום שזהו הליך כירורגי פולשני. יחד עם זאת בשיטות הקיימות היום יש מינימום של צלקות בולטות וזה ממש נראה כאילו עברתם הליך קטן ולא ניתוח.

מכיוון שניתוח להקטנת חזה עושים בהרדמה מלאה, יש לגביו את כל הסיכונים הכרוכים בהרדמה כמו בכל ניתוח.

מהם הסיכונים האפשריים?

ניתוח הקטנת חזה מלווה בכל מיני סיכונים כמו כל ניתוח. אחד מהסיבוכים הכי נדירים בניתוח כזה או אם חלילה מתפתח נמק בפטמה או בעטרה או בשניהם. סיבוך כזה עלול להתרחש על רקע של הצורך בניתוק צינורות הדם בזמן הניתוח והם אלה שמזינים את העטרה ואת הפטמה. הסיבוך הזה עלול להקרות לנשים מעשות או לנשים שיש להן חזה גדול במיוחד או לנשים עם רקע בריאותי מסוים. בדרך כלל מתגברים על הסיבוך הזה אם הוא מתרחש בשחזור של הפטמה והעטרה ולרוב הוא מוצלח מאוד.

הקטנה ללא ניתוח לא קיימת בניגוד לפעולות אסתטיות אחרות שלהן באמת לא דרוש ניתוח. בדרך כלל הקטנת חזה מתבצעת בניתוח ורצוי שגם תדעו לבחור מי עושה לכם אותו, בסופו של דבר מדובר באיבר הכי קלאסי של האישה- שדיים.

על מנת לחזור לעמוד הראשי של האתר לחצו כאן