ניתוחים פלסטיים

ניתוחים פלסטיים: החיים יפים וכולנו רוצים ליהנות מהם ככל שניתן ולהיות מאושרים. חלק בלתי נפרד מהביטחון העצמי, השמחה והאושר שלנו מקנה לנו המראה הנשקף אלינו מהמראה כל בוקר. לכן גם בגילאים בוגרים ואף מבוגרים, רובנו מקפידים לשמר מראה גוף ופנים צעיר בריא ומתוח. אנחנו שומרים על מראה חטוב עם פעילות ספורטיבית שבועית קבועה, עם תזונה בריאה ומאוזנת ואנחנו גם יכולים לעשות עוד משהו עבור עצמנו.

היום, הודות לרפואה האסתטית המפותחת והמתחדשת המציעה לנו מגוון רחב של ניתוחים פלסטיים ופתרונות אסתטיים, יכולים כולם לתחזק ולשמר מראה גוף ופנים צעיר ומתוח ולהרגיש אטרקטיביים בכל גיל.

השימוש בפתרונות הרפואה האסתטית הפך לנגיש היום עם מגוון רחב של קליניקות המעניקות טיפולי אסתטיקה רפואית ועם מחירים סבירים בהחלט, ואין פלא שהוא פופולארי בקרב נשים וגברים בישראל ובעולם כולו.

למי מתאים ניתוח פלסטי?

בדרך כלל גברים וגם נשים בגילאי שלושים וארבעים מתחילים להבחין בכך שהעור פחות מתוח על פני הגוף והפנים, לעתים ניתן לראות קמטוטי עור בזוויות העיניים והפה, נשים לעתים סובלות מקמטים בבטן ומצניחת חזה וצניחה בנפח החזה עקב הריונות והנקות. קיימות עוד תופעות כאלה ואחרות המשותפות לגברים ונשים כאחד, רובם ניתנים היום לתחזוקה ושימור על ידי הרפואה האסתטית המציעה מגוון של ניתוחים פלסטיים לגברים ולנשים.

הרפואה האסתטית מעניקה מגוון פתרונות גם לצעירים וצעירות לאחר גיל 18. בגמר ההתפתחות והגדילה של הגוף והגעתו למצבו הסופי, ניתן לשפר ולתקן פגמים מעיקים ולמנוע נזק נפשי וסבל, מצעירים הסובלים ממראה של אף גבנוני במיוחד, או אוזניים בולטות,וגם חזה שטוח במיוחד ועוד.

מידע נוסף ורלוונטי אודות ניתוחים פלסטיים:

השאירי פרטים לפגישת ייעוץ
פורטל היופי

אילו ניתוחים פלסטיים קיימים?

מהמגוון הרחב של ניתוחים המוצעים היום לגברים ונשים כאחד ניתן למנות את הבולטים והמבוקשים יותר והם:

שאיבת שומן – היא פרוצדורה נפוצה שהחלה בצרפת כבר בשנות השבעים של המאה הקודמת עם התפתחות הרפואה האסתטית ניתן היום גם לבצע הזרקת שומן. כך ניתן לעצב ולחטב אזורים בגוף, על ידי שאיבת השומן מאזורים בעלי עודפים והזרקתו למקומות רצויים אחרים בגוף. בדרך כלל שאיבת השומן מתבצעת במכשיר לייזר שמהדק את העור ומפחית דימומים וגם בצקות.

מתיחת בטן – נועדה לגברים ונשים אשר להם בטן רופסת ומראה של עור רפוי באזור הבטן. בדרך כלל מצב זה נגרם בעקבות ירידה משמעותית במשקל וגם עקב הריונות. מצתיחת הבטן נעשית על ידי ביצוע של חתך בחלקה התחתון של הבטן, דיקוק עור השומן,וכן שאיבת השומן ומתיחה של העור כלפי מטה, כאשר הצלקת לא תראה מעל קו בגד הים. במצב של עודפי עור משמעותיים יבוצע גם חתך סביב הטבור.

מתיחת פנים – הפנים הם כרטיס הביקור שלנו והם המראה של הנפש כשהן מביעות צחוק שמחה ועצב, עם השנים הגוף מייצר פחות ופחות קולגן שאחראי לגמישות העור וניתן לראות עור רפוי וקמטים בצמח, בצידי העיניים, סביב הפה ובצוואר. גם איכות העור יורדת עם הופעתם של פגמי שמש ועוד.ניתוח מתיחת הפנים מספק מענה מצוין לבעיות של קמטים, הידלדלות וצניחת השומן, אך אינו מטפל בפיגמנטציה ואיכות העור.

הגדלת חזה – מאז ומתמיד אחד הסימנים לפריון ומשיכה מינית הוא חזה שופע, זהו גם אחד האברים בגוף האישה המשפיעים על תחושת הנשיות האטרקטיביות והחושניות.

נשים התופסות עצמן כבעלות חזה שטוח יחסית וקטן, או נשים הרוצות חזה גדול יותר ממה שנתן להן הטבע וגם נשים שאיבדו מנפח החזה לאחר הריונות, יכולות היום להגדיל את החזה במספר או שניים ויותר, יכולות להוסיף נפח לחזה וגם להרים חזה נפול ולהרגיש שלמות ומאושרות עם חזה מתאים לרצונן ושיהיו גאות בו. ניתוח הגדלת חזה מבוצע במקרים רבים על ידי החדרת שתל מסיליקון, את הצלקות מסתירים תחת כפלי החזה והן אינן נראות. ניתן גם להוסיף נפח לחזה נפול על ידי שאיבת שומן מהגוף והזרקתו לחזה.

הרמת גבות – גבות נשיות ויפות מייצרות מסגרת יפה לעיניים והגבות האידיאליות לנשים הן שונות מהגבות הגבריות, אך מראה הגבות משתנה עם השנים, העור צונח במצח ואיתו צונחות הגבות כלפי מטה. זוויות הגבות שהשתנו עם הגיל מקנות לפנים מראה עייף, מראה מבוגר ולא מרוצה. על ידי הרמת גבות ניתן להחזיר את המראה הצעיר, האנרגטי של עיניים פתוחות ומזמינות.

הגדלת ישבן – ניתוח הגדלת ישן, עיצוב ישבן והרמת ישבן הפכו פופולאריים ביותר עבור כל מי שאיבד נפח ישבן עקב ירידת מסת שריר והחלשות רקמות החיבור וגם צניחה של שומן הישבן כלפי מטה. אחד הניתוחים המבוקשים הוא ניתוח הרמת ישבן ברזילאי המקנה מראה מעוצב וחטוב לישבן.

מתיחת צוואר – מתיחת צוואר משולבת בדרך כלל עם ניתוח מתיחת פנים, מאחר וכמו הפנים הצוואר מאבד גמישות, העור צונח ונוצרים קמטים ולעתים גם סנטר כפול.

עיצוב סנטר – מיועד לאנשים בעלי סנטר נסוג או סנטר קדמי מדי, הניתוח מקנה לסנטר מראה אידיאלי בפרופיל של קו ישר עם המצח והשפה העליונה

ניתוח עפעפיים – מיועד למקרים של עפעפיים נופלות ושקיות תחת העיניים המקנים מראה עייף ועגום. הניתוח מרענן את מראה הפנים בין רגע, למראה מתוח ורענן.

מתיחת ירכיים – ניתוח המוריד את עודפי העור והצלוליטיס ומייצר רגל הדוקה מעוצבת וחטובה ללא סימני מתיחה

הרמת פנים – מיועד לפנים נפולות, כשהשומן זולג מטה. הניתוח מרים ומותח את הפנים ועושה נפלאות למראה הכללי של הפנים.

הניתוחים הנוספים הפופולאריים בקרב נשים הם: ניתוחי החזה – הגדלת חזה, הרמת חזה והקטנת חזה, מתיחת זרועות, עיצוב עצמות לחיים, עיבוי שפתיים ועוד.

הניתוחים הנוספים הפופולאריים בקרב גברים הם: טיפול בהזעת יתר, הגדלת חזה, גניקומסטיה, מתיחת זרועות, עיצוב שרירי בטן, הגדלת פין, הגדלת ישבן, ועוד.

לחצו על הקישור >> ניתוחים פלסטיים וטיפולים אסתטיים על מנת לחזור לעמוד הראשי של האתר