מנתח פלסטי בכיר

אומרים שהעולם שייך לצעירים ואכן כל עוד אנחנו צעירים, נמרצים ויפים, העולם פרוש לרגלנו והתחושה היא שהכול אפשרי. אך לצערנו הזמן אינו עומד מלכת ועם השנים אנחנו מתבגרים ואותותיו של הזמן ניכרים בגוף.

למרות זאת הנפש תמיד נשארת צעירה והפער הגובר מייצר תחושת אי נוחות בסביבה הקרובה, בין חברים ובעיקר כשאנחנו מביטים במראה ומחפשים את הצעירים שהיינו.

למזלנו העולם מתקדם בצעדי ענק ומציע לנו מגוון רחב של אופציות לשימור מראה צעיר מתוח ובריא בעזרת האסתטיקה הרפואית ובעזרת ניתוחים פלסטיים.

מהם ניתוחים פלסטיים?

ניתוחים פלסטיים הם פעולה כירורגית הנעשית בדרך כלל בהרדמה כללית או מקומית בדומה לניתוחים רפואיים קונבנציונאליים. אך מטרתם היא שונה, ניתוחים פלסטיים נועדו לתקן ולשפר את המראה החיצוני של אברי גופנו כך שנהיה מרוצים ונרגיש בטוחים ומאושרים בין החברים, המשפחה, המכרים ובכל מקום בו אנו נמצאים.

גולשים שהגיעו לעמוד זה חיפשו גם: מנתח פלסטי מומלץ, מנתח פלסטי מומלץ להגדלת חזה, מנתחים פלסטיים מומלצים לאף, מנתחים פלסטים מומלצים בתל אביב ובנוסף רופאים פלסטיים מומלצים.

השאירי פרטים לפגישת ייעוץ
פורטל היופי

מי זקוק לניתוחים פלסטיים?

כל גבר או אישה, כל נער ונערה מעל גיל 18, או כל מי שמשהו במראהו החיצוני מפריע לו וניתן לתיקון בניתוח פלאסטי, יכול בעקרון לעשות ניתוח פלאסטי ולתקן פגם זה או אחר ולשפר את המראה החיצוני שלו בין אם זה הגדלת חזה שטוח, או יישור אף גבנוני, או הצרת היקפים ועוד.

כדאי וחשוב לדעת שבמקרים רבים, ניתוח פלאסטי משפר בגוף הרבה יותר מאשר רק את המראה החיצוני. גברים ונשים הסוחבים עימם שנים תחושה של חוסר שביעות רצון ממראהו החיצוני של איבר זה או אחר כגון חזה, שפתיים, ישבן, אף ועוד, עלולים לפתח התנהגות חבויה ומופנמת בסביבה החברתית הקרובה אליהם.

דוגמא מצוינת לכך ניתן לראות בקרב  נערים ונערות מתבגרים. בגיל ההתבגרות וההתפתחות המינית, המתחיל בשנות העשרה החל מגיל 11 ועד גיל 20 לערך, הגוף משתנה ומתפתח עד לצורתו הסופית. נערות בעלות חזה שטוח לעתים מתחילות להתבייש ונחבאות אל הכלים בעוד חברותיהן שהתברכו בחזה שופע מפלרטטות עם הבנים. לא פעם קורה מצב בו נערה לא מקבלת את מראה החזה שלה ומפתחת אובססיה עד להגעה לטיפול פסיכולוגי. מצב זה יכול להיות הרה גורל עבור נערה כזו וקרוב לוודאי שעבורה ניתוח פלסטי של הגדלת חזה הוא הצלה עבורה מבחינת הביטחון בנשיות שלה והאושר האישי שלה. סיפורה העצוב של הנערה יכול להסתיים בסוף שמח במיוחד באם תבצע ניתוח הגדלת חזה אצל מנתח פלסטי בכיר שיבטיח לה חזה יפה ומתאים למידות גופה.

אילו ניתוחים פלסטיים מבצע מנתח פלסטי בכיר?

מנתח פלסטי בכיר הינו רופא כירורג המומחה בכירורגיה פלסטית. הוא מומחה בתחום של כירורגיה משחזרת ואסתטית של הפנים ושל עיצוב הגוף. מנתח פלסטי בכיר בקיא בכל השיטות המובילות והחדשניות של האסתטיקה הרפואית והניתוחים הפלסטיים, כגון ניתוחי אף , הרמת פנים, הגדלת חזה, מתיחת פנים וצוואר, תיקון פרופורציות גוף, ועוד. בנוסף לכל אלה מתמחה מנתח פלסטי בכיר גם בשאיבת שומן, הצרת ירכיים, הצרת מתניים, צוואר וזרועות.

אילו הגבלות קיימות בניתוח אף?

ניתוח אף הוא אחת הפרוצדורות הנפוצות ביותר בישראל, הניתוח משפר את האסתטיקה והסימטריה של מראה הפנים וגם משפר את זרימת האוויר לאנשים הסובלים מבעיות נשימה. חשוב לציין כי ניתוח אף אינו מתאים לילדים ונערים שעדיין בגיל ההתבגרות מאחר ועצמות הפנים טרם סיימו את שלב הגדילה שלהם.

ניתוח אף מתאים לכל מי שעבר את גיל ההתבגרות, שמביט במראה ואינו מרוצה ממראה אפו, בין אם האף גבנוני ובולט יתר על המידה, או נחיריו גדולים והוא מעוניין להשיג פרופורציות חדשות לפניו, יכול בהחלט לשקול ניתוח אף. כמובן שנדרש ייעוץ מקדים, בחינה של הניתוח המומלץ והכנות נדרשות.

למי מתאימים ניתוחי חזה?

נשים התופסות את עצמן כבעלות חזה קטן או שטוח ונשים הרוצות חזה גדול יותר וגם נשים לאחר הריון שאיבדו את נפח החזה או שהחזה נפל, וגם נשים לאחר כריתת שד, או נשים שהחזה שלהן לא התפתח באופן סימטרי, יכולות היום בקלות וביעילות לתקן ולשפר את מראה החזה שלהן על ידי ניתוח פלסטי של החזה.

מנתחים פלסטיים, מבצע את מגוון סוגי ניתוחי החזה הקיימים כגון : ניתוחי הגדלת חזה, ניתוחי הקטנת חזה, וגם הרמת חזה והתאמת פרופורציות החזה הרצוי לגוף למען השגת מראה אטרקטיבי ויפה.

לחצו כאן על מנת לחזור לעמוד הראשי של פורטל היופי