מנתח פלסטי מומלץ

איך בוחרים מנתח פלסטי מומלץ?

אם תשאלו על מנתח פלסטי מומלץ, יצוצו לכם המון שמות, קצת יותר ממה שאתם צריכים. בתחום הזה, כמו בהרבה תחומים אחרים, ההמלצה היא דעה אישית בגלל חוויה טובה של מטופל. אבל מנתח פלסטי מומלץ הוא זה, שכולם יגידו עליו שהוא טוב, שהוא בקיא בכל מיני סוגים של ניתוחים פלסטיים. שיש לו הצלחות וחוות דעת אמתיות טובות מהרבה מאוד לקוחות.

בנוסף לידע הרפואי של מנתח פלסטי, אנשים פונים לרופאים שהם גם מתחברים אליהם ברמה האישית. שהם מייצרים תקשורת טובה אתם. בסופו של דבר, כל מטופל "נותן" את הגוף שלו לרופא שהוא אמור לסמוך עליו, והוא מצפה לתוצאות מסוימות. אומנם בכל פרוצדורה רפואית עלול לקרות משהו, ולעתים זה לא משהו שיש עליו שליטה, אבל כאשר הולכים למנתח פלסטי בעל שם, יודעים שנמצאים בידיים טובות וזה הכי חשוב.

למה צריך לשים לב כשבחורים מנתח פלסטי מומלץ?

הצלחתו של טיפול אסתטי, תלויה בהתאמה של הניתוח המסוים למטופל. אם יש סיכוי שהתוצאה לא תשביע את רצונו, או שמסיבה כלשהי אי אפשר לבצע את הניתוח הפלסטי שהוא מעוניין בו, על הרופא להציף את הקשיים והבעיות ולשתף בזה את הלקוח. בסופו של דבר כל ניתוח פלסטי הוא ניתוח ומי שעובר ניתוח כלשהו, חייב בבדיקות מקיפות כדי לוודא את הכשירות שלו לעבור ניתוח מסוים.

בחרו רק ברופא מנתח פלסטי מומלץ שיש במרפאה שלו פיקוח ובקרה רצופים, ציוד חדיש, חומרים איכותיים ומכשור טכנולוגי מתקדם, העומד בסטנדרט הרפואי הנדרש ולפי התקן. בטיחות בניתוחים פלסטיים היא דבר חשוב מאוד ולכן כל התהליך הרפואי צריך להתנהל לפי הפרוצדורה והנהלים התקינים הקיימים.

חשוב מאוד שכאשר תקבלו המלצות על מנתח מסוים, תדעו לסנן את המידע שחשוב לכם. מנתח פלסטי טוב, לא מבצע את מה שהלקוח רוצה, בכל תנאי. הוא בודק האם הדרישה היא נכונה, אסתטית ואכן תתאים למטופל. יש לו אחריות כלפי התוצאה והוא אינו יכול להתנהג "כרובוט" המעניק שירותים ללא מחשבה. רק לרופא המנתח יש את המילה האחרונה באשר לצורך בניתוח, התוצאה שתתקבל והוא חייב לשתף בזה את המטופל.

גולשים שהגיעו לעמוד זה חיפשו גם: מנתח פלסטי מומלץ להגדלת חזה, מנתחים פלסטיים מומלצים לאף, רופאים פלסטיים מומלצים ובנוסף מנתחים פלסטיים מומלצים בתל אביב.

השאירי פרטים לפגישת ייעוץ
פורטל היופי

מה מנתח פלסטי עושה?

באמצעות ניתוחים פלסטיים היום, כל אחד יקבל את הפנים והגוף שהוא רוצה. עיצוב הגוף הוא מגמה מאוד לוהטת היום בתחום הניתוחים הפלסטיים. יש שמעצבים קוביות בבטן, יש רוצים ישבן זקוף. אין סוף שינויים, כל אחד כרצונו והרבה פעמים מדובר על הגשמת חלום או היפטרות ממראה שאנשים חשים לגביו חוסר ביטחון אם זה אף נשרי או שומן בטני, לאנשים יש את הזכות לעשות כל מה שהם יכולים כדי להרגיש יותר אהובים ובטוחים.

אפשר לעשות היום את הניתוחים והפרוצדורות הבאות: עיצוב עצמות לחיים, ניתוח הקטנת או הגדלת חזה, ניתוח הרמת עפעפיים, קוביות בבטן. שאיבת שומן, הרמת אף. הסרת חזה נשי (כן יש תופעה כזאת) ניתוח מתיחת פנים והעלמת קמטים ועד הסרת גבשושיות מהפין ועיצוב פות. אנשים שלא חשים בנוח עם הגוף שלהם, הם אומללים ומתחילים לייצר רגשי נחיתות וחוסר ביטחון עצמי, עד התנתקות מהחברה ופחד מקשרים אינטימיים. אם יש להם אפשרות לשנות את מצבם, זה לגמרי מבורך ובתנאי שימצאו מנתח פלסטי מומלץ, אחראי ומוכשר.

נתוני סקר של האיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית ואסתטית

מנתוני סקר של האיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית ואסתטית עלה כי כ-11% מהנשים העידו על כך שהן עברו ניתוח פלסטי בעבר 43% בטוחות שהן יעשו ניתוח פלסטי ומבין נשים בגילאים 30-33 46% חושבות שייתכן שהן תעבורנה ניתוח פלסטי כלשהו.

הטרנדים הכי חמים שבגינם כולן מחפשות מנתח פלסטי מומלץ, הן הזרקות של בוטוקס ומילוי קמטים אותן עושות גם נשים צעירות בגילאי 25-30 כאשר השיא הוא מצד נשים בגילאי 40 פלוס. אבל לצד ההנאה וניצול החומרים החדשים והשיטות שיכולות להצעיר את עור הפנים ולחולל שינוי במראה, חשוב לזכור כי בחירה של מנתח פלסטי צריכה להיות אחראית מאוד ובהמלצות אמתיות בלבד.

ככל שיש על אותו מנתח יותר המלצות וחוות דעת חיוביות, כך ברור שהוא מנתח טוב, אבל לא רק אלא שיש לו כישרון ויכולת עיצוב, סוג של אומנות בין כל תחומי הרפואה הקיימים.

לחצו כאן על מנת לחזור לדף הבית של האתר