מנתחים פלסטיים מומלצים לאף

הגברים הים תיכוניים מתאפיינים בדרך כלל במראה אף דומיננטי, וניתן לראות גברים רבים בעלי אף גבנוני ונשרי. בחברה המערבית האף הנחשב ליפה הוא אף ישר או סולד לעומת אף גדול שאינו נתפש כאסתטי.

כמובן שאלו הם אופנות מערביות, אך כאשר חברה מנסה לסגל לעצמה גינוני מראה ותרבות מערביים היא מאמצת את האסתטיקה המערבית בכל התחומים כולל מראה האף הנחשב ליפה.

בגילאי הינקות והילדות רוב הילדים הינם בעלי אף קטן וחמוד, רק בגיל ההתבגרות האף גדל ומקבל את צורתו הסופית. מאחר וגיל ההתבגרות הוא גם הגיל המשמעותי בהתפתחות המיניות והביטחון העצמי, נערים ונערות עם אף גבנוני וגדול עלולים לעתים להרגיש פחות מקובלים בחברה, להסתגר ואף לפתח עכבות פסיכולוגיות.

כדאי וחשוב לדעת שהיום ניתן בקלות וביעילות למצוא מנתחים פלסטיים מומלצים לאף שיוכלו לנתחו ולהקנות לאף מראה משופר,יפה ואטרקטיבי, באחריות במקצועיות ובזמן קצר.

אילו מנתחים פלסטיים מומלצים לאף?

כשאתם מחפשים מנתחים פלסטיים מומלצים לאף, ראשית עליכם לברר מהי התמחותו של המנתח שאתם מתקשרים אליו.

מנתחים פלסטיים מומלצים לאף, נדרשים להיות רופאים מומחים בכירורגיה ובאסתטיקה רפואית. מנתח פלסטי מומלץ הוא בעל ניסיון רב, הוא רופא שביצע כבר כמה עשרות ניתוחי אף לפחות, עליו להיות בעל וותק מקצועי של מספר שנים רב וכדאי גם לבדוק מהן ההמלצות עליו באתר האינטרנט. 

מאחר וניתוח אף הוא ניתוח מורכב ועדין, כדאי להתקשר עם מנתח פלסטי בעל שם, אשר יוכל לתת לכם ייעוץ מקצועי עוד טרם הניתוח לגבי התיקון האופטימאלי שביכולתו לבצע באף. מנתח פלסטי מקצועי ידע לאבחן את האף ולשרטט את המהלך אותו הוא מציע לבצע בניתוח וגם יוכל להמחיש היטב את התוצאה כדי שתהיו בטוחים במראה האף שאתם עומדים לקבל בגמר הניתוח.

חשוב לדעת כי את התוצאה של ניתוח פלסטי באף אי אפשר לראות מיד לאחר הניתוח, מאחר והאף נפוח מדמם וחבוש. התוצאה הסופית נראית לעין רק לאחר ירידת הנפיחות ולכן חשוב לציין כי במקרה ואתם לא מרוצים מהתוצאה וזקוקים לתיקון עליכם לפנות אל הרופא ובדרך כלל יימצא פתרון.

גולשים שהגיעו לעמוד זה הביעו עניין במספר של מנתחים פלסטיים נוספים, כגון: מנתח פלסטי מומלץ להגדלת חזה, מנתחים פלסטיים מומלצים בתל אביב, ובנוסף רופאים פלסטיים מומלצים.

השאירי פרטים לפגישת ייעוץ
פורטל היופי

אילו בדיקות מבצעים טרם ניתוח אף?

לפני ניתוח אף נדרש הפציינט לבצע בדיקות דם, כימייה מלאה, וגם תפקודי קרישה, נדרשות גם בדיקות אף אוזן גרון, עם סיב אופטי כאשר לפציינט קיימת בעיה נשימתית.

איך נדרשים גברים להתכונן לניתוח אף?

גברים העומדים בפני ניתוח אף, נדרשים להפסיק לעשן במשך שישה שבועות לפני הניתוח. כמו כן יש להימנע מצריכת כדורים מדללי דם כגון אספירין, קלקסאן וקומדין במשך עשה ימים טרם הניתוח. יש להימנע מצריכת תוספי מזון שעלולים לגרום לדימום כגון: שמן דגים, שום, גינקו, קיו 10 , ג'ינסין. נדרש ולגזור את שערות האף כשלושה ימים טרם הניתוח. וכן יש להסיר פירסינג למיניהם בערב שלפני הניתוח. נדרש להתרחץ במים וסבון זורמים. וחשוב ביותר לזכור לצום שמונה שעות לפני הניתוח כולל עישון, שתיה,ולעיסת מסטיק.

מתי ניתן לראות תוצאות ניתוח אף לגבר?

את תוצאות הניתוח ניתן לראות במהלך חצי השנה הראשונה, אך חשוב לזכור כי תהליך ההצטלקות הפנימית עלול המשיך עד לזמן של שנה ולכן גם אחרי שנה האף עדיין משתנה למצבו הסופי.

אילו חידושים קיימים היום בניתוחי אף?

בשונה מבעבר, היום לא משאירים בנחיריים טמפונים בגמר הניתוח מה שמקל ביותר על הפציינט. גם הגבס אותו מניחים על האף הוא גבס פלסטי קל. ועצמות האף נשברות במכשיר אולטראסאונד שמפחית מאוד דימומים ובצקות ומקל ביותר על ההחלמה.

על מנת לחזור לעמוד הראשי של האתר לחצו על הקישור >> טיפולים אסתטיים וניתוחים פלסטיים