רופאים פלסטיים מומלצים

יש יותר מדי אנשים שמגדירים את עצמם "פלסטיקאים" כלומר: רופאים פלסטיים מומלצים. זה לא מונח מקצועי של מנתחים פלסטיים. כל מי שמציג את עצמו כמנתח, צריך להוכיח לכם שהוא ביצע בעיקר את סוג הניתוח שאתם רוצים לעבור, וביצע הרבה. אין כמו ניסיון בתחום הזה. אם אתם למשל רוצים לעשות ניתוח פלסטי באף, וידוע שהוא דורש לא רק מנתח, אלא כזה שיש לו ידיים של פסל, זה ממש לא דומה לכירורג פלסטי שמבצע הרמות חזה. זו מומחיות אחרת. כדי לעשות ניתוח פלסטי טוב באף, צריך לדעת המנתח הזה מה הכי פרופורציונאלי לפנים שלכם. איך צריך להיראות האף החדש שלכם, או אפילו לשלוח אתכם חזרה הביתה כדי להסתכל שוב בראי, כי האף שלכם ממש מתאים לפנים שלכם וזה מה שאתם צריכים לא אף סולד וקטן כמו כפתור.

יש גם יותר מדי מומחים שפועלים מטעם עצמם. אין מאחוריהם שום גוף מבוסס. אלה הן קליניקות שעובדות עם רופאים משלהם, אבל לא תמיד אתם תדעו מראש מי זה, ותוכלו לברר עליו את הפרטים החשובים. בנוסף, אל תתפתו למודעות פרסומת. ככה לא מוצאים מנתחי פלסטי.

אז איך מוצאים רופא פלסטי? המשיכו לקרוא את המאמר הזה.

רופאים פלסטיים מומלצים בתל אביב: אלבומים יותר גדולים מהרזומה!

כדי להראות יכולת של לפני ואחרי יש רק שיטה אחת ידועה והיא תמונות, או סרטונים. רופאים פלסטיים מומלצים ובכלל לא יציגו את הכישלונות שלהם, ואין דבר כזה שאין להם. הם יכינו ללקוחות החדשים, אלבומים גדולים יותר מהרזומה שלהם, כדי שתחשבו שהם הכי טובים והכי עסוקים. הם גם לא יראו לכם צלקות אחרי ניתוח וכדאי שתבקשו מהם לראות ותתעניינו בנתון הזה. בנוסף אל תהססו לבקש פירוט של כל תהליך הניתוח. מי שרוצה שתהיו לקוחות שלו, לפעמים עושה לעצמו "הנחות" ומציג את הניתוח כלא יותר מ"פדיקור" עמוק אבל זה ממש לא ככה. ניתוח זה ניתוח, זה הרדמה, חתך ועוד. חשוב גם לבקש מכל רופא פלסטי, חוות דעת איזה אף או איזה חזה יכול להיות לכם, בהתאם לנתונים שלכם. אל תפתחו ציפיות יותר מדי גדולות וגם אל תלכו על משהו שלא מתאים לגוף או לפנים שלכם. פרופורציה ומראה טבעי הן מילות המפתח. שאלו אותו עם עד כמה זה כואב ואמרו לו שאתם יודעים שזה כואב, אתם לא יודעים עד כמה. אם תציגו זאת כך, הוא לא ימכור לכם "לוקשים".

השאירי פרטים לפגישת ייעוץ
פורטל היופי

איך מוצאים רופאים פלסטיים מומלצים?

גברים וגם נשים הולכים היום לכל מיני רופאים פלסטיים מומלצים כדי לעבור ניתוחים שונים. חשוב לומר כי לא כולם באמת מרוצים מהתוצאות. במדריך זה נעניק לכם עצות, איך מוצאים רופאי פלסטי מומלץ?

יש עלייה של עשרות אחוזים במספר הפונים אל מרפאות שונות בבקשה לבצע ניתוחים פלסטיים. אם החלטתם לעבור אחד כזה, אסור לשכוח שמדובר בהליך ניתוחי לכל דבר בעניין, שיש בצדו גם סיכונים בעיקר אם מתחברים אל מי שזהו אינו עיסוקו. היום לצערנו רופאים רבים מחפשים את הרווחים בעריכת ניתוחים אסתטיים ועוד מעט זה עלול לגלוש גם לניתוחים פלסטיים. כדי לעשות ניתוח כזה, יש לפנות רק למנתח פלסטי בהכשרתו.

אחרי ששקלתם והחלטתם לעבור ניתוח פלסטי, הגיע הזמן למצוא מנתח טוב. הדבר הראשון שתצטרכו לעשות זה לגלוש ברשת, לאתרים של רופאים מנתחים פלסטיים.

גולשים שהגיעו לעמוד זה חיפשו גם: מנתחים פלסטיים מומלצים תל אביב ובנוסף גם מנתח פלסטי מומלץ להגדלת חזה

רופאים פלסטיים מומלצים: ראשית תואר בכירורגיה פלסטית

לפני שאתם מגיעים לקליניקה של רופאים פלסטיים מומלצים,  כדי להתייעץ אתם, עליכם לוודא שהגעתם למישהו שיש לו תואר של מומחה בכירורגיה פלסטית. חשוב גם לברר אם הוא חבר באגודה הישראלית לכירורגיה פלסטית. אל תתביישו לבקש ממנו גם תעודה שתעיד על התמחותו, ואולי לא תצטרכו לבקש כי היא תהיה תלויה במקום בולט בקליניקה שלו. בתעודת המומחה מצוינים בדרך כלל מספר רישיון הרופא ומספר רישיון מומחה.

לחצו על הקישור מנתחים פלסטיים על מנת לראות את רשימת המנתחים המלאה.

בפגישה אתו, בחנו את האמינות שלו. איך הוא מתאר את תהליכי ההחלמה, איך הוא מציג את הניתוח בצורה הכי אמתית (כולל תהליך השיקום, הכאבים והקשיים). הוא גם יהיה חייב לספר לכם, כמו שעושה כל מנתח בכל תחום, על הסיבוכים האפשריים של הניתוח. כך תוכלו לשקול את כל ההיבטים ולקבל החלטה נכונה. אם הוא מתלהב מדי- היזהרו. אם הוא מבטיח לכם שהכול ילך חלק- היזהרו. אם הוא מתהדר בכמות הניתוחים שהוא עשה- תתייחסו לזה בערבון מוגבל. הוא הרי לא יספר לכם על הכישלונות שלו נכון?

רק רופא פלסטי מקצועי ורציני, יציג לכם תמונת מצב אמתית, ממנה תוכלו להתרשם על הניתוח, ההשלכות שלו. הקשיים ועל היכולת שלו עצמו להיות אמתי אתכם.

לחצו על הקישור ניתוחים פלסטיים וטיפולים אסתטיים על מנת לחזור לעמוד הראשי.

כמה עולים ניתוחים פלסטיים?

השאלה הזאת לא צריכה לגרום לכם להחליט מראש, כמה עולה לכם ניתוח פלסטי. חשוב יותר לבחור את המנתח בהתאם לקריטריונים החשובים. גם המחיר חשוב, אבל הוא לא הכי חשוב. יש כמובן הבדל בין מחיר שגובה מנתח פלסטי ברמה גבוהה לבין מנתח פלסטי צעיר וחסר ניסיון. כאשר מדובר בניתוח פלסטי חשוב בפנים למשל, לעולם אל תיקחו רופא פלסטי שאין לו מספיק ניסיון זה עלול להיגמר באכזבה ועוגמת נפש.

מצד שני שלא תחשבו שמחיר גבוה הוא ערובה להצלחת הניתוח. כבר היו דברים אחרים מעולם. התמקדו במציאת רופאים פלסטיים מומלצים שיש להם ניסיון בניתוח שלכם: ניתוח הרמת עפעפיים, ניתוח פלסטי באף, ניתוח הגדלת חזה, ניתוח שאיבת שומן. ניתוח הקטנת חזה, שפה שסועה. וכמובן תהליכים אסתטיים שונים שהם מתחום התמחותו של מנתחים פלסטיים.

רופאים פלסטיים מומלצים או רופא פלסטי מומלץ חפשו ברשת.