מנתחים פלסטיים

קורה לך יותר מידי פעם שאת מביטה במראה ולא לגמרי אוהבת את מה שאת רואה? עשית כל מה שאת יכולה כדי לרזות לבד אך בסופו של דבר, מה שאת באמת רואה במראה זה את האף שלך, שלא ממש נראה כמו שתמיד רצית או חלמת? אם כך, אולי תוכלי להתנחם בעובדה שאת ממש לא היחידה שזה קורה לה. זה לא משנה אם מה שמטריד אותך זו הצורה של האף, גודל החזה שלך או כל דבר אחר, שכן היום כמעט כל אישה מוטרדת ממשהו ששייך לגוף שלה. אנחנו חיים בתרבות כזאת שדורשת מאיתנו שלמות, מה שהוביל את עולם הרפואה להשקיע לא מעט משאבים בתחום הפלסטיקה. ואכן, אם גם את יכולה לפנות אל אחת מאותם מנתחים פלסטיים כדי להיראות יפה יותר או כדי להגשים את החלום שלך ובאמת לאהוב מה שאת רואה במראה, למה שלא תעשי זאת? זה נכון שבסופו של דבר מה שיקבע האם תהיה מאושרת או לא זו הפנימיות שלך והאופן שבו את חיה את חייך, אך מצד שני, אין ספק שגם להופעתך החיצונית יש השפעה של העניין הזה. לכן כדאי לזכור שהיום ניתוח פלסטי זה משהו שזמין כמעט עבור כל אחת ואחד מאיתנו, אז למה לחשוב פעמיים לפני שעושים פרוצדורה כזאת?

כיצד בוחרים מנתח אחד מבין הרבה מנתחים פלסטיים?

אין ספק שבעולם המודרני שבו אנחנו חיים, אם יש התעניינות רבה כל כך בתחום כמו ניתוחים פלסטיים, טבעי שגם יהיו הרבה מאוד מומחים שירצו לעסוק בתחום הזה. לכן אנחנו יכולים להבין את ההתלבטות שלך, כי איך תוכלי לבחור מנתח אחד מוצלח מבין כל כך הרבה מנתחים פלסטיים? יתרה מכך, חשוב שתביני את המשמעות של בחירת המנתח שלך, כי בסופו של דבר, מי שעושה את העבודה בפועל ומי שישפיע על תוצאות הניתוח, זה רק איש המקצוע שבו את בוחרת. לכן יש טעם לקחת את הזמן, לבדוק מה יש לכל מנתח להציע לך ובצורה כזאת להחליט על מי את הכי סומכת לביצוע המשימה. יתרה מכך, כדאי לזכור שלמרות שכל אחת מאיתנו מכירה מישהי שכבר עשתה בעבר ניתוח פלסטי, עדיין מדובר על ניתוח לכל דבר. זה אומר שלא כל אחד יוכל לבצע את המשימה הזאת על הצד הטוב ביותר ובהחלט כדאי לך לבדוק האם את פונה אל מנתח מיומן או לא. 

השאירי פרטים לפגישת ייעוץ
פורטל היופי

הפרמטרים שכדאי להתייחס אליהם כשמחפשים מנצח פלסטי

רוצה לעבור ניתוח פלסטי ולצאת מרוצה? שמעת על יותר מידי נשים שלא באמת יצאו מרוצות מתוצאות הניתוח? אם כך, דעי שאת צודקת וכל שעלייך לעשות זה לבדוק את כל הפרמטרים החשובים. ראשית, איפה בכלל למד בעולם המנתח? האם הוא למד בישראל? באיטליה? או בכל מקום אחר? זה נתון חשוב שכן המקום שבו רופא מסוים קיבל את השכלתו הראשונית לרוב ישפיע על האופן שבו הוא מטפל במטופלים שלו. שנית, כדאי יהיה לבדוק מזה כמה שנים עוסק המנתח בניתוחים הפלסטיים השונים, כי ממש כפי שהניסיון יכול לעזור לכירורג פלסטי לבצע את עבודתו, כך קורה גם לגבי מנתחים נוספים. אם כל זה לא מספיק, נסי גם לבדוק האם המטופלות של אותו מנתח באמת יצאו מרוצות או לא. לא חסרים סיפורים על נשים שבחרו מנתחים כאלה ואחרים, שילמו להם הון עתק ובסופו של דבר לא יכולות לצאת מהבית מרוב בושה. לכן, אם את רוצה להימנע ממצב כזה, מומלץ מאוד לוודא שאת פונה אל מנתח שכולם יצאו מרוצים משירותיו.

האם הקליניקה מספיק מתקדמת ומודרנית?

כפי שהזכרנו לעיל, אומנם בשנים האחרונות ניתוחים פלסטיים וטיפולים אסתטיים הפכו להיות מאוד נפוצים, אך הם עדיין ניתוחים לכל דבר ועניין. לכן חשוב מאוד לבדוק לא רק שאת בוחרת מנתח מנוסה, אלא גם כדאי יהיה לבדוק את הקליניקה שלו. האם זו קליניקה רצינית? האם יש בה את כל המכשור הכי מודרני שיש? והאם יש מספיק אחיות וכוח עזר שיוכל לסייע לרופא המנתח לבצע את עבודתו? כדאי להגיע לפגישה ראשונית בקליניקה של המנתח ולהתרשם, בין היתר, מהניקיון ומהסטריליות במקום, כי כמו בכל חדר ניתוח אחר, גם כאן הניקיון חייב להיות מושלם. 

כמה באמת הגיוני לשלם על ניתוח פלסטי?

איך אפשר, בעידן המודרני שבו אנחנו חיים, וכאשר כל אישה שנייה רוצה לעשות ניתוח פלסטי, לא לדבר גם על המחירים? אומנם זה בהחלט נכון שלכל מנתח יש את האפשרות לגבות ממך איזה סכום שנראה לו הגיוני, אך אל תשכחי שבסופו של דבר זו את שקובעת כמה הגיוני לשלם. לכן, אם את יכולה לפנות אל כמה מנתחים במקביל, לבקש מהם הצעות מחיר עבור הניתוח שבו את מעוניינת וכך לעשות השוואות, למה שלא תעשי זאת? זה בהחלט נכון שכלל שהרופא המנתח יותר מוכר ומנוסה כך יש לו גם אפשרות לגבות מחירים יותר גבוהים, אך כדאי לזכור שלא תמיד זה מה שיבטיח לך ניתוח עם תוצאות יותר טובות. לכן יש טעם לדבר עם כמה מנתחים ולראות כמה הניתוח שבו את מעוניינת באמת יכול לעלות לך. עוד טיפ קטן שנשמח לתת לך בנושא, זה לברר על מה בדיוק את משלמת. כלומר, האם המחיר של הניתוח כולל גם את הביקור שהרופא יעשה לך אחרי כמה שבועות? ובמידה ויהיה צורך לעשות תיקון לניתוח, האם המחיר כלול או שתצטרכי לשלם עוד? ככל שיהיו לך יותר פרטים מראש אודות הניתוח שאת עומדת לעשות ואודות המחירים כך תוכלי להימנע מהפתעות לא נעימות ולדעת שאת בוחרת את הטוב ביותר.