שאיבת שומן מהבטן ללא ניתוח

שאיבת שומן מהבטן ללא ניתוח: כן יש דבר כזה!

מראה של כרס, שומן בטני. בטן גדולה ביחס לגוף הוא מכוער, לא מחמיא ומוזנח. אנשים הסובלים מבטן שמנה, בחלקם הם אנשים הסובלים מהשמנת יתר. השמנה זו יש לומר מעבר להיותה גורם לכיעור הגוף, גם פוגעת בבריאותם ועלולה לקצר את תוחלת החיים שלהם. רבים מהם לא מצליחים בשום פנים ואופן להיכנס לדיאטה מסודרת ולהפחית במשקל. חלקם מתחיל דיאטות שונות ולא מצליח, חלקם הופך לאובססיבי באשר למזונות מסוימים עד כדי התמכרות וכך תופחת לה הבטן ומתכסה בעוד ועוד שכבות עבות של שומן.

שומן בבטן יש לומר הוא בעיה גם אצל גברים וגם אצל נשים. הוא לא רק בעיה אסתטית, אלא גם בריאותית. הוא עלול להוות גם אינדיקציה למחלות שונות.  לכן אנשים רבים פונים למהלך של שאיבת שומן מהבטן ללא ניתוח.

לנצח את הצלוליט- שאיבת שומן מהבטן ללא ניתוח

חלק משומן בטני יכול להיות גם צלוליט. זוהי הצטברות של שומן תת עורי וזה קורה משום שזרימת הדם לרקמה איננה טובה. מראה של צלוליט הוא מראה גבשושי והכינוי הכי ידוע שלו הוא " קליפת תפוז". חשוב לומר כי הצטברות צלוליט מתרחשת גם על רקע גנטי. יש אנשים עם עודף משקל ששוקלים לעשות שאיבת שומן מהבטן ללא ניתוח ואין להם טיפת צלוליט. גם בחורות רזות עלולות לסבול מצלוליט וזה קורה בעיקר באזור הירכיים והישבן.

להתפטר משומן בטני או כל שומן אחר, זה לא קל. גם אם אנשים מצליחים להפחית במשקל, הם לא מסוגלים להוריד את כל העור הרפוי ואת כל השומן המצטבר. לכן מזה לפחות 2 עשורים עוברים אנשים ניתוחים לשאיבת שומן, כדי להתפטר מהשומן שלהם לא רק בבטן אלא גם במותניים, ירכיים, זרועות, סנטר ועוד. זהו ניתוח לכל דבר שהוא פרוצדורה כירורגית שיש לה לא מעט כאבים, דימומים וגם סיבוכים. בכל זאת מדובר בהתערבות ופולשנות קיצונית. למרות שמדובר במשהו אסתטי, זהו ניתוח לכל דבר ועניין. חותכים, מוצאים, זהו ניתוח שאף עלול להסתבך.

בגלל סיבוכים שאירעו במהלך ניתוחים של שאיבת שומן, יש היום חלופות לא פחות טובות עם תוצאות מרשימות מאוד של שאיבת שומן. בלי אזמל מנתחים ובלי ניתוח. הטכנולוגיות והמדע התפתחו בצורה בלתי רגילה, ומאפשרים היום שאיבת שומן באמצעות שיטות טכנולוגיות חדישות.

השאירי פרטים לפגישת ייעוץ
פורטל היופי

בודי טייט: שיטה לצורך שאיבת שומן מהבטן ללא ניתוח

כבר מזמן חשבו על כך שיש צורך לפרק את מצבורי השומן והצלוליט כדי שאפשר יהיה להתפטר מהן. הן מצטברים כמו גושים עבים, וגם דיאטה לא מסוגלת לפרק אותם. בשיטה של בודי טייט שמבצעת שאיבת שומן מהבטן ללא ניתוח, ממיסים את השומן באמצעות גלי רדיו חמים. הוא מצליח להמיס את עודפי השומן והם נשאבים אל מחוץ לגוף. בתהליך הזה לא רק שממיסים את השומן אלא גם גורמים לכיווץ העור ולמיצוק שלו.

בשיטה הזו אפשר להמיס בבת אחת עד 5 ליטרים של שומן. היא מתאימה לטיפול במצבור שומן ממוקד כמו בבטן, בירכיים, בצוואר, בזרועות, בגב, בסנטר ועוד.

מדובר על פעולה חד פעמית וזה קורה הרבה יותר מהר ובלי שום חתכים כמו בניתוח שאיבת השומן הקלאסי. התהליך מבוצע בהרדמה מקומית והוא נמשך כ-20 דרות בפירוק שומן באזור קטן, וכאשר מדובר על אזור יותר גדול זה יכול לערוך כשעה וחצי.

בשיטה זו יש לחבוש את האזורים בהם הומס השומן בתחבושות אלסטיות.

טיפול בשיטה זו מתחיל מסכום של 11,000 ₪.

גולשים שהגיעו לאתר הביעו עניין בעוד ניתוחים פלסטיים.

הידעתם כי קור מקפיא תאי שומן?

הצגנו בפניכם שיטה של המסת שומן בחום, ויש שיטה נוספת שדווקא עובדת על הקפאת שומן ופירוקו באמצעות קור. מדובר על מכשיר בשם "קולטר". זהו מכשיר חדיש המקפיא שומן לצורך פירוקו עקב שינויי הטמפרטורה בתאי השומן. שינוי הטמפרטורה הזו גורם לנזק, ופינוי תאי השומן שהתפרקו באמצעות "מכת הקור" נעשה באמצעות המערכת הלימפתית הטבעית של הגוף.  מכשיר זה מבצע שאיבת שומן בבטן ללא ניתוח, ומשתמשים בו גם לאזורים נוספים בגוף שיש בהם מצבורי שומן.

אפשר להשיג בשיטה זו שנקראת הקולטק, ירידה בשומן התת עורי של כ-25% ע"י קירור מבוקר ולעתים משולב בתהליך גם ואקום. בשיטה הזו שאורכה שעה, משתמשים לפירוק שומן באמצעות קור באזורים כמו בטן, מותניים, גב עליון ותחתון, ירכיים ועוד.

הקירור נעשה בצורה הדרגתית. שכבת השומן מתחת לעור מתפרקת ומופרשת החוצה באמצעות בלוטות הלימפה. בדרך כלל אין צורך ביותר מטיפול אחד חד פעמי ולאחריו אין שום צורך בתהליך שיקום או החלמה כלשהם

מחירו של טיפול כזה הוא כ-4800 ₪. 

שאיבת שומן בבטן ללא ניתוח: באמצעות גלי רדיו חיצוניים

מכשיר נוסף המבצע שאיבת שומן בבטן ללא ניתוח, הוא מכשיר המבוסס על שימוש בגלי רדיו חיצוניים. גלי הרדיו בעלי עוצמה, מצליחים לפגוע ולטלטל את השומן בשכבה הכי קרובה לעור וכך גורמים לו להתפרק. הם פוגעים בסיבי הקולגן ולכן גם גורמים לכיווץ של העור. זהו טיפול בתחום של שאיבת שומן, אבל לא באמצעות ניתוח. גלי הרדיו מצליחים לשבור את הצלוליט ולמצק את העור הרפוי. יש במכשיר הזה פטנט שמצליח לגרות את סיבי האלסטין והקולגן "הרדומים" ובכך גורם להגברת ייצור קולגן האחראי על גמישות ואלסטיות העור. הוא נראה יותר מוצק ואלסטי.

טיפול כזה יעלה כ- 500 ₪  לטיפול אחד ונדרשת סדרת טיפולים כדי להגיע לתוצאות הרצויות.

על מנת לחזחור לעמוד הראשי של הפורטל לחצו כאן