הרמת עפעפיים עליונים ללא ניתוח

כל אחד מאתנו מזדקן. מה שהיה בעבר עור פנים צעיר ומתוח הופך לדהוי ומקומט. גם על העפעפיים הגיל לא פוסח. מעל גיל מסוים (אצל כל אחד זה גיל אחר) מתחיל להתקמט העור מעל העפעפיים העליונים. זה נראה כמו מראה עייף ועצוב, ולעתים אפילו אפשר לחשוב שאנו מביטים בפניו של אדם חולה.

כ-10% מהאוכלוסייה הבוגרת מעל גילאי 50 יסבלו מצניחת עפעפיים עליונים. יש לתופעה הזו גם שם: פטוזיס. ניתוח צניחת עפעפיים מיועד להסיר עודפי שומן ועור וגם לחזק את שרירי העפעפיים אם יש צורך.

צניחת עפעפיים גורמת לתחושת עייפות וכבדות. בשלבים המתקדמים שלה היא אף עלולה להגביל את שדה הראייה. אנשים לא אוהבים את הצניחה הזו, ורוצים לעבור תהליכים של הרמת עפעפיים עליונים ללא ניתוח. זה בעיקר מפתה אותם משום שזה בלי ניתוח.

מי עושה הרמת עפעפיים?

כולנו רוצים להיראות הכי טוב שאנחנו יכולים ומוכנים גם לשלם על זה. אנחנו הולכים למנתחים פלסטיים כדי לעבור סוגים שונים של ניתוחים וגם הרמת עפעפיים היא תהליך שנשים וגם גברים, מבקשים לעבור כדי להיראות יותר טוב.

עפעפיים רפויים ומקומטים מקשים עלינו להיראות יפה. קשה להתאפר, קשה לראות את העיניים שלנו. הם "סוגרים" עליהם, מצמצמים לנו את הראייה והמבט, העיניים שלנו נראות הרבה יותר קטנות ולא יפות.

כל איפור שנשים ייראה מוגזם וידגיש את העפעפיים עד שנוותר עליו לגמרי מחשש שמא הוא יותר יבליט מאשר יטשטש את הבעיה. לפיכך נשים רבות מחפשות שיטות חדשניות של הרמת עפעפיים ללא ניתוח, ויש היום כמה וכמה שיטות מוצלחות מאוד כל מה שצריך לעשות זה לברר לעומק על כל שיטה, לקבל חוות דעת והמלצות מאנשים שעברו אותה, לברר מיהי הקליניקה שמתמחה בתחום ולברר גם כמה זה עולה.

השאירי פרטים לפגישת ייעוץ
פורטל היופי

שיטות שונות של הרמת עפעפיים עליונים ללא ניתוח

 ישנן כמה שיטות של הרמת עפעפיים ללא ניתוח. יש מכשיר שנקרא אולטרא אולתרפי והוא גם מאושר ע"י ה FDA. זהו מכשיר העובד על אולסטרסאונד. זה שולח פולסים החודרים לעומק העור, והוא מאפשר הרמת עפעפיים בטיפול חד פעמי. בנוסף אין צורך בשום תקופת החלמה. יש לו תוצאות מרשימות ולטווח ארוך והוא גם יכול לטשטש שקיות כהות מתחת לעיניים, שגם זו תופעה האופיינית לנשים מעל גיל 50.

מכשיר נוסף עובד בשיטת PLEXER הוא מבצע הרמת עפעפיים בלי ניתוח ויכול גם לטפל בקמטי עישון. השיטה מבוססת על אנרגיה בשם פלזמה (PLASMA). למכשיר יש מחט מעוגלת אשר מבצעת אידוי מעל האזור המקופל והמקומט, בלי לגעת בו ההשפעה היא באמצעות מעגלים אלקטרו מגנטיים. זהו טיפול קצר המבוצעת אחרי מריחה של משחת אלחוש והוא לא מלווה בכאבים.

מכשיר נוסף הוא אימטריקס שפועל על טכנולוגיה של גלי רדיו.  הוא עומד בתקנים של ה-FDA. המטרה שלו היא לטפל בקמטים ולבצע טיפולים להתחדשות העור. יש לו גם תו תקן אירופאי CE. זהו מכשיר המבצע הרמת עפעפיים ללא ניתוח אחרי סדרה של טיפולים.  אפשר יהיה לראות אדמומיות או נפיחות אבל זה חולף אחרי כמה ימים.

מכשיר ה- TIXEL מבוסס על חשמל והוא גם יעיל להרמת עפעפיים. הוא מחמם את העור ומשפר את מראה הקמטים והקפלים מעל העפעפיים. הוא מצליח ליצור מתיחה קלה וגם לטשטש שקיות מתחת לעיניים.

פטוזיס צניחת עפעף

 פטוזיס הוא מצב בו העפעף העליון, צונח ומכסה חלק מהאישון. משום כך נחסם החלק העליון של שדה הראייה באותה עין. תופעה זו יכולה להתרחש בעין אחת או בשתי העיניים. מי שסובל מפטוזיס במצב חמור, נאלץ להטות את ראשו לאחור או להרים באמצעות ידיו את העפעף כדי להיות מסוגל לראות את שדה הראייה "המכוסה" ע"י העפעף.

הפתרון של פטוזיס, צניחת עפעפיים, היא הרמת עפעפיים עליונים ללא ניתוח. זוהי תופעה שקשורה להתבגרות או לזקנה. הגיד המחבר את השריר נרפה ואינו מצליח לתמוך בעפעף. צניחת עפעף יכולה להתרחש גם בעקבות טראומה, אחרי ניתוח עיניים, שימוש ממושך בעדשות ועוד. היא יכולה גם להיות מולדת ויש תינוקות שיכולים להיוולד אתה מיד אחרי הלידה. הסיבה לכך היא התפתחות לקויה של השריר התומך בעפעף. כאשר צניחת העפעף מולדת או מכסה את שדה הראייה, זה עלול לגרום לעין אותה מכסה העפעף להיות עין עצלה ועל כן יש לטפל בזה מיד.

כאשר זהו המצב, מדובר על עניין לא רק אסתטי אלא גם רפואי ולכן בדרך כלל עושים ניתוח שעלותו גם נכללת בסל הבריאות.

גולשים שהגיעו לעמוד זה הביעו עניין גם בטיפולים הבאים: טיפול פנים, עיבוי שפתיים, חומצה היאלורונית בשפתיים, ובנוסף הרמת קצה האף ללא ניתוח.

איפור קבוע לצורך הרמת עפעפיים

 הרמת עפעפיים ללא ניתוח מתבצעת בדרך כלל באמצעות מכשירים ייעודיים בשיטות וטכניקות שמסייעים לפתרון הבעיה. מלבד המכשירים האלה שיש להם באמת תוצאות טובות, יש הפונים למשל למאפרות שעושות איפור קבוע. איפור קבוע עשוי לשנות את ההבעה "העצובה" שיש למי שסובל מצניחת עפעפיים, אבל זה לא טיפול יעיל ומוצלח כמו טיפול במכשירים. בנוסף יש הפונות גם למאפרות כדי שימלאו להן את השקיות השחורות מתחת לעיניים ויטשטשו אותן.

הטרנד הכי גדול הוא אכן לגשת לקליניקה שמבצעת הרמת עפעפיים בלי ניתוח ולהתייעץ עם רופא עיניים או רופא מומחה על הטיפול הכי מומלץ עבורכם.

השוואת מחירים של הרמת עפעפיים

 היום הכול נמצא באינטרנט. אם אתם רוצים לעשות תהליך של הרמת עפעפיים ללא ניתוח, אתם יכולים להקליד את המשפט הזה בגוגל, ותקבלו תוצאות של קליניקות מומחים בתחום. אנו ממליצים לכם גם לעשות השוואת מחירים, כדי שתבינו מהו רף המחירים המקובל בתחום. נציין כי יש פערים עצומים בין מחירים שונים של כל מיני ניתוחים פלסטיים וטיפולי אסתטיקה ואתם צריכים לדאוג שאתם גם משלמים כפי שמקובל.