כמה עולה ניתוח מתיחת בטן

אומרים שהעולם שייך לצעירים, והיום יותר מתמיד נשים וגברים כאחד רוצים לשמר מראה צעיר ומתוח גם כשהגיל כבר נותן את אותותיו. היום בעזרת הטכנולוגיות החדשות בתחום האסתטיקה הרפואית ניתן בהחלט לשמור ולטפח מראה צעיר של גופנו.

האסתטיקה הרפואית שהיום פופולארית מאוד בארץ ובעולם, מציעה מגוון רחב של שיטות חדשניות המבטיחות תוצאות משביעות רצון לאורך זמן.

מה קורה לבטן בתהליך ההזדקנות?

הבטן שלנו בגיל צעיר היא בדרך כלל, חלקה, שרירית ואטרקטיבית.  אנחנו גם בדרך כלל יכולים בקלות לטפח את מראה הבטן, בעזרת אימוני כושר ותרגילי בטן. אך עם הזמן והגיל, הבטן מתחילה לאבד את המראה החטוב שלה, לעתים בעקבות הריונות , או חולשת שרירים ורקמות חיבור, ולעתים עקב עלייה במשקל ורפיון בעור. במצבים אלה ניתן לראות תחילה שעור הבטן מתקמטט בעיקר סביב הטבור. בנוסף ניכרים סימני מתיחה בבטן התחתונה, אלה נראים לעין גם לאחר הריונות רבים וגם עקב ירידה מאסיבית במשקל. בעיקר במותניים ובבטן התחתונה ניתן לראות שומן ועור עודף הבולטים כלפי מטה. היום ניתן לשפר מאוד את סימני הגיל השונים הניכרים באזור הבטן, בעזרת ניתוח ומתיחת בטן. כאשר אתם חושבים על מתיחת בטן, אחת השאלות שעולות היא  כמה עולה ניתוח מתיחת בטן?

השאירי פרטים לפגישת ייעוץ
פורטל היופי

כמה עולה מתיחת בטן?

כשאתם מתעניינים ורוצים לבדוק כמה עולה ניתוח מתיחת בטן? אתם בוודאי תשמחו למידע נוסף בנושא. מתיחת בטן, הינה פרוצדורה רפואית הנעשית על ידי רופא כירורג מומחה. ניתן ללמוד על הנושא באתר האינטרנט של רופא כזה אשר נותן הסבר מדויק וממצא על התהליך כולו.

גולשים שהגיעו לעמוד זה שאלו שאלות נוספות כגון: כמה עולה ניתוח הקטנת חזה, כמה עולה ניתוח הרמת חזה,

למי מתאים מתיחת בטן?

לפני שמבררים כמה עולה ניתוח מתיחת בטן? כדאי לברר ולדעת למי זה מתאים ? ובכן, ניתוח מתיחת בטן מתאים בעצם לכל אישה המעוניינת ורוצה לעצב ולחטב את הבטן מעבר למצבה הנוכחי.

קיימים מספר סוגי מתיחת בטן, ולכל אחת יתאים הרופא את סוג הפרוצדורה המתאימה לה. לדוגמא : לנשים לאחר הריון התשובה לשאלה כמה עולה מתיחת בטן? פחות רלוונטית מכיוון שהן יוכלו לקבל תוצאות מעולות עם מיני מתיחת בטן שעלותה היא שונה מניתוח מלא.

לחצו על הקישור על מנת לעבור לעמוד של ניתוחים פלסטיים שם תוכלו לראות את כל מה שנו מציעים.

לנשים אשר להן בטן עם כרס בבטן התחתונה והעליונה מומלץ על מתיחת בטן מלאה. להן כדאי לברר ולבדוק בין היתר, כמה עולה מתיחת בטן מלאה?

נשים לאחר ירידה מאסיבית במשקל גופן, כמו לדוגמא אחרי ניתוח קיצור קיבה או ניתוח שרוול, מומלצת מתיחת בטן היקפית בה נמתחים גם את הישבן והגב.

נשים אשר קיים אצלן רק עודף שומן וגם נשים הרוצות לעצב את הבטן למראה ספורטיבי יותר ללא עודפים של עור מומלץ לשקול שאיבת שומן בלבד.

מהי בטן אידיאלית לאישה?

בטן יפה ואידיאלית היא בטן בעלת מראה חטוב, המשקפת קלות את עיצוב השרירים מתחת לעור. בטן אידיאלית תהיה בעלת אחוז שומן נמוך, ובעלת עור מתוח והדוק, ללא קמטוטים וללא סימני מתיחה.

הפרופורציות לנשים ביחס בין האגן לבין המותן לבין בית החזה צריכות להיות קרוב ככל האפשר ליחס הידוע  של :90 – 60 – 90 כשאז הקימורים מקנים לאישה מראה דמוי גיטרה.

מהי בטן אידיאלית לגבר?

אצל הגבר הבטן האידיאלית תהיה יפה וחטובה יותר עם קוביות. הקוביות הן השתקפות הגידים הנמצאים בין מקטעי השריר . בנוסף רוחב האגן והמותן זהה, עם פניה אלכסונית לצדדים, בצורת משולש עומד על קודקודו.

אילו בדיקות נדרשות עבור מתיחת בטן?

לנשים צעירות שאין להן מחלות רקע, נדרשות לבצע ספירת דם, תפקודי קרישה וכימיה קצרה. נשים מבוגרות יותר מעל גיל 40, זקוקות בנוסף לבדיקות הנ"ל גם לבדיקת אק"ג. נשים מעשנות נדרשות לבצע צילום חזה. ונשים מעל גיל 50 נדרשות בכל מקרה לצילום חזה, בנוסף לבדיקות הדם ותפקודי הקרישה.

עבור נשים שירדו באופן מאסיבי במשקל גופן, נדרשות בדיקות דם של כימיה מלאה כולל רמות ויטמינים, אלבומין, מינרלים.

נשים שעברו ניתוח בטן כלשהו או שבבדיקה גופנית ימצא חשש לבקע, ידרשו לבדיקת אולטרא סאונד או CT ביטני.

נשים עם מחלות רקע נדרשות להביא סיכום רפואי ואישור מרופא ספציפי כגון אישה שלה בעיות לב נדרשת לאישור קרדיולוג לפני הניתוח.

מהן ההכנות הנדרשות לניתוח מתיחת בטן?

ההכנות לניתוח מתיחת בטן זהות עבור על סוגי ניתוחי הבטן, והן :  

  1. מומלץ כחודש לפני הניתוח לחבוש חגורת בטן על מנת לתרגל את הגוף ללחץ בטני מוגבר
  2. 6 שבועות טרם הניתוח יש להימנע מעישון. אפילו סיגריה אחת עלולה לייצר סכנה מוגברת של זיהומים, פקקת, נמק בעור,הפרדיות פצע ועוד. לא מומלץ לבצע את הניתוח למי שמעשנת.
  3. יש להימנע מכדורים מדללי דם למיניהם כגון קלקסאן, קומדין וכדומה, ותרופות נוגדות כאבים כגון : אספירין,אדביל נורופן כעשרה ימים לפני הניתוח. במקרה של כאב ראש ניתן לקחת אקמול או אופטלגין בלבד. גם תוספי תזונה כגון שמן דגים, כורכומין וכדומה עלולים לגרום לדילול הדם ויש להימנע מהם.
  4. יש לגלח את שערות הגוף 3 ימים לפני הניתוח.
  5. יש להתרחץ בסבון נוזלי ערב לפני הניתוח ולנקות את הטבור בקיסם אוזניים.
  6. נדרש צום של 8 שעות לפני הניתוח כולל מסטיק ושתייה.
  7. נדרשת פגישה עם המנתח בה הוא יעבור על הבדיקות טרם הניתוח בנוסף נדרשת פגישה עם מרדים במקרה שישנן בעיות אחרות כגון בעיות לב או ריאה. נדרש להצטייד באישור רופא מומחה למחלות אלו כמו רופא ריאות או קרדיולוג.
  8. באם יש לפציינט היסטוריה של בקע או תיקון בקע, נדרש אולטרא סאונד בטני, ובמקרה של בקע ישתתף גם מנתח כללי בניתוח.

הניתוח מבוצע בהרדמה כללית, סוג הניתוח נקבע בהתאם למבנה הגוף ורצונו של הפציינט.

לחצו על הקישור >> ניתוחים פלסטיים וטיפולים אסתטיים על מנת לחזור לעמוד הראשי של האתר