כמה עולה ניתוח הקטנת חזה

ניתוח הקטנת חזה לנשים או לגברים

ניתוח הקטנת חזה לנשים ולגברים מתומחר בצורה שונה. ניתוח הקטנת חזה לנשים יעלה בין 15,000-30,000 ₪. ניתוח הקטנת חזה לגברים יעלה בין 8,000-15,000 ₪.

צמיחת חזה אצל גברים ובני נוער נקראת גינקומסטיה. היא גורמת לעתים קרובות לדימוי עצמי נמוך ולקשיים חברתיים. לעתים היא חולפת ולפעמים יש צורך בניתוח הקטנת חזה כדי "להיפטר" מהסממן הנשי כל כך והבלתי רצוי.

גינקומסטיה היא תופעה בה אצל נערים או גברים צומח חזה נשי. השד הגברי עשוי משומן ומרקמת שד. הוא יכול להתפתח לממדים נשיים של ממש בקרב תינוקות, מבוגרים ובני נוער. אצל תינוקות זה קורה משום שבשלב הינקות שלהם, עדיין יש להם הורמונים נשיים ולכן אצל תינוקות זכרים, ניתן יהיה לראות צמיחת חזה שכמובן חולפת מעצמה. אצל בני נוער בזמן ההתבגרות המינית, לעתים מתפתחת רקמה מתחת לפטמה שנראית כמו שד נשי. גם כאן לעתים חולפת הבעיה מעצמה. לרוב אם מתעוררת בעיה אצל הבנים, היא פסיכולוגית. הם עלולים להתרחק חברתית, לפתח דימוי עצמי נמוך ולא ללכת לים או לבריכה עם חברים כדי שלא יגלו את "המום". גם בשיא החום הם ילבשו כמה שכבות של בגדים, כדי שלא ישימו לב לחזה הבולט שלהם. בנוסף לכך הם יסגלו כתפיים שמוטות ויציבה עקומה, כדי להסתיר את השדיים "הנשיים" שלהם. גם כאן התופעה יכולה לחלוף מעצמה. בקרב מבוגרים עלול להתפתח חזה נשי בגלל השפעה של תרופות, שינויים הורמונאליים, השמנת יתר ועוד.

הכנה לניתוח הקטנת חזה

אחרי קבלת המידע על אופן ביצוע הניתוח, כמה עולה ניתוח הקטנת חזה. שמות של מנתחים פלסטיים מומלצים או רופא פלסטי, ניתן להתחיל להתעניין בניתוח עצמו. גברים שרוצים להתנתח יכולים לעשות את זה מגיל 16. לפני הניתוח הם יעשו בדיקות אנדוקרינולוגיות ואחרות.

נשים שהולכות לניתוח הקטנת חזה, צריכות להגיע לרופא לפגישה מקדימה. הוא יבדוק את החזה בעמידה, יעריך את גודל השד, מידת הצניחה שלו ואת גודלה של עטרת הפטמה. בהתאם לתוצאות הבדיקה , יסכם המנתח הפלסטי עם המנותחת את הגודל הרצוי של השדיים. יש לומר כי בניתוחי הקטנת חזה מקובל שיש סטייה מסוימת מהגודל הצפוי. קשה מאוד לדייק במקרה זה.

לניתוח הקטנת חזה יש צלקות. חשוב לקבל מהמנתח מידע לגביהן, מה קורה עם התפרים ועוד. רופא פלסטי מיומן יבדוק לפני ניתוח הקטנת חזה אם יש חלילה זיהומים בפטמה או בשד, או בקפל התת שדי, ותחילה יטופלו הבעיות הללו ורק אחר כך יתבצע הניתוח.

בנשים מגיל 40 מומלץ לעשות ממוגרפיה לפני ניתוח הקטנת חזה.

השאירי פרטים לפגישת ייעוץ
פורטל היופי

יש נשים שחולמות על חזה גדול, ולא מבינות מדוע נשים עושות ניתוח הקטנת חזה. חזה גדול זהו סמל סקס, ויש גם המון גברים שבעיניהם זה שיא הנשיות. והנה באות נשים שיש להן חזה גדול מאד ומבקשות לעשות ניתוח הקטנת חזה.

נשים שיש להן חזה גדול יבררו תחילה האם ניתן לעשות להן ספציפית את הניתוח ולאחר מכן יבררו כמה עולה ניתוח הקטנת חזה?. את המנתח הפלסטי הם ישאלו מהי הפרוצדורה של הניתוח. כמה זמן הוא אורך, מהם הסיכונים? האם זה כואב, משאיר צלקות? כמה זמן אורך השיקום ועוד.

במקרים מסוימים בהם מדובר על חזה ממש גדול שמביא עמו סכנה בריאותית, ייתכן כי קופ"ח עצמה תממן את עלות הניתוח.

גולשים שחיפשו בגוגל מידע על עלות הקטנת חזה התעניינו בנושאים נוספים כגון: ניתוח הקטנת חזה, כמה עולה ניתוח הרמת חזה ובנוסף כמה כמה עולה ניתוח מתיחת בטן.

לכאורה חזה גדול הוא התגשמות כל הפנטזיות של הנשים (וגם של הגברים), אבל הוא כרוך באי נוחות רבה. לשום בחורה עם חזה גדול לא קל למצוא בגדים. חוסר הפרופורציה בין החזה הגדול לגוף לפעמים כל כך בולט שכל בגד דורש תיקון. בנוסף עם חזה גדול קשה לרוץ, החזה מיטלטל מצד לצד כמו שני אבטיחים כבדים, הוא מכביד על הגב, אז יש כאבי יד. קשה להתכופף ואימהות לילדים מתלוננות על כך שהן ממש מאבדות את שיווי המשקל כאשר הן מתכופפות להרים את ילדיהן. רכישת חזייה היא לפעמים משימה בלתי אפשרית ואם יש כאלה, אז מחירן יקר מאוד. יש נשים בעלות חזה גדול שמתביישות להיראות בבגד ים, הן אולי ילבשו אותו אבל לא יעזו להוריד את בגד החוף, כי מי רוצה להראות לכולם את החזה הענק שלה.

לחצו כאן למידע נוסף על ניתוחים פלסטיים.

שדיים גדולים: חוסר נוחות וחוסר ביטחון עצמי

נשים חשות הרבה בושה על כך. הן עלולות לסבול מחוסר ביטחון עצמי, לגלות קשיים בקרבה לבן הזוז או לצד השני ומכאן עלולות להתפתח בעיות אינטימיות. חלקן עלולות לסבול מחרדה והתרחקות חברתית ,כדי שלא יסתכלו על החזה שלהן. הן נבוכות מכך. נוסף לכך גם גברים מסוגים שונים לא מסוגלים להתאפק כאשר אישה עם חזה גדול עוברת לידם, והם מוכרחים לפלוט איזה משהו שמבין אותה פי אלף. יש נשים שרוכשות בגדים שכל המטרה שלהם היא לטשטש את החזה הגדול שלהן.

שדיים גדולים גורמים לכאבי גב, כאבים מהלחץ של כתפיות החזיות על הכתפיים, מתחת להן עלולים להתפתח פטריות או דלקת והן חולמות על היום שהן יקומו בבוקר והחזה שלהן יהיה הרבה, אבל הרבה יותר קטן.

אבל הן לא מחכות שזה באמת יקרה. יש נשים שרוצות לעבור ניתוח ויהי מה. אז הן מקבלות מידע על ניתוח כזה וגם מבררות כמה עולה ניתוח הקטנת חזה. אם מדובר באלפים רבים הן יחסכו גרוש לגרוש, יפתחו תוכניות חיסכון עד שיהיה להן את כל הכסף הדרוש לצורך הניתוח.

על פי הגדרה רפואית, שד גדול הוא במשקל שיש להוריד ממנו כ-750 גרם כדי שיתאים לגוף. (בארה"ב אגב מסתפקים בהורדה של 500 גרם. הסטנדרטים שם הרבה יותר "גדולים").

למה העניין של נשים וגברים עם ניתוחים פלסטיים?

הרבה מאוד נשים וגם גברים לא אוהבים את הגוף שלהם. הם לא אוהבים את המראה שלהם. הם מביטים במראה והם מוצאים שיש להם גוף לא יפה, עור מדולדל אחרי לידות או הורדת משקל. חזה קטן מדי, גדול מדי. אף נשרי, לסת נופלת, עפעפיים נופלים ועוד.

אז אם אפשר למצוא מנתח פלסטי ולהיעזר בשירותיו כדי לעשות איזה שהוא ניתוח שישנה ויעזור לשפר את המראה החיצוני, למה שלא ילכו על זה. הם מקלידים בגוגל מנתחים פלסטיים מומלצים בתל אביב, יש הרבה אתרי רפואה שיש בהם גם קטגוריות עם שמות של מנתח פלסטי ועוד.

כאמור המלצה זה אחד הדברים הכי חשובים, במיוחד אם היא המלצת אמת על ניתוח כמו שלכם. חשוב לומר כי למשל ניתוח פלסטי, זה לא רק כירורגיה טובה ומינימום צלקות, זה היכולת של המנתח לפסל אף חדש וכזה שיתאים לפרופורציות של הפנים. סולד מדי לא טוב, גם לא קטן מדי. הוא צריך להחליט על האף אתו המנותח שלו ייראה הכי טבעי.

המגמה הברורה של כל מנתח פלסטי היא באמת לעשות ניתוח כדי להשיג מראה טבעי.

לחצו על הקישור על מנת לראות איזה עוד ניתוחים פלסטיים וטיפולים אסתטיים מוצעים בפורטל היופי של ישראל