המסת שומן בקור

הרפואה האסתטית המודרנית מציעה לנו מגוון טכנולוגיות חדשות ושיטות מצוינות לשמירה על המראה הרצוי לנו בכל גיל. היום ניתן לקבל טיפולי אסתטיקה רפואית בקליניקות בכל הארץ והטרנד האופנתי הפך פופולארי בקרב ישראלים רבים בהם נשים וגם גברים, מבוגרים וגם צעירים. בגילאים מבוגרים ניתן לראות בגוף הצטברות של שומן במקומות שונים שקשה מאוד להיפטר ממנו על ידי ספורט ודיאטה. הרפואה האסתטית מאפשרת לנו לטפל בבעיה זו ביעילות ובמהירות בטיפול חדשני של המסת שומן בקור.

מהי המסת שומן בקור?

המסת שומן בקור, או בשמו המקצועי קריוליפוליזיס, הוא  טיפול המיועד להצרת היקפים והפך לנפוץ ביותר בישראל בשנים האחרונות.  התהליך נעשה על ידי טכנולוגיה מתקדמת של הקפאת שומן שמטרתה היא הרס תאי השומן בגוף והפחתת מספרם. כך נוצר מיצוק הגוף והצרת היקפים מושגת בהצלחה. בכל טיפול של המסת שומן בקור ניתן להפחית עד שבעה סנטימטרים באזור המטופל. הטיפול כולו מורכב מסטים של שלושה טיפולים בכל אזור נדרש.

השאירי פרטים לפגישת ייעוץ
פורטל היופי

מהם היתרונות בהמסת שומן בקור?

לשיטה החדשנית של המסת שומן בקור תוצאות מצויינות ומספר יתרונות בולטים וביניהם ניתן למנות את הבאים:

  1. הטיפול אינו מלווה בכאב רציני שאינו נסבל. אי נחת מסויימת עלולה להיות מורגשת אך היא נעלמת בגמר הטיפול ובקבלת עיסוי לחידוש זרימת הדם במקום המטופל
  2. הטיפול אינו פולשני, ואינו מייצר חתכים וצלקות ואין חשש לזיהומים.
  3. אין כמעט תופעות לוואי בטיפול – עם התחדשות זרימת הדם, תאי השומן המומתים מסולקים באופן טבעי על ידי הגוף ומערכת הלימפה
  4. אין צורך בהכנות מיוחדות לפני הטיפול

אין מגבלות לחזרה לפעילות רגילה לאחר הטיפול, ההתאוששות הינה מיידית.

מהם השיטות הנוספות להמסת שומן?

ישנן מספר שיטות נוספות להמסת שומן כגון המסת שומן בחום, המסת שומן באולטראסאונד או ליפוליזיס- הזרקת  חומר כימי. כל אלה עלולות לעתים לסכן את כלי הדם ותאי העצבים באזורים המטופלים. המסת שומן בקור לעומת זאת עובדת בצורה  נקודתית על כל אזור ולכן הנזק נגרם רק לתאי השומן עליהם עובדים ואליהם מכוונים.

גולשים שהגיעו לאתר הביעו עניין בעוד מגוון של טיפולים אסתטיים, כגון: בוטוקס בשפתיים, הרמת עפעפיים עליונים ללא ניתוח, הרמת קצה האף ללא ניתוח, חומצה היאלורונית בשפתיים, טיפול פנים ובנוסף עיבוי שפתיים.

איך הקפאת שומן מצרה את ההיקפים?

בשיטה החדשנית של הקפאת שומן בקור מקבלים תאי השומן באזור המטופל ואקום וקירור של מינוס 10 מעלות שהיא טמפרטורה הנחשבת להרסנית עבור תאי השומן. אורכו של הטיפול הוא כשעה בלבד. ובין טיפול לטיפול עובדת המערכת הלימפטית של הגוף עבורנו ומסלקת את תאי השומן ההרוסים בצורה טבעית לחלוטין מהגוף. על ידי כך מופחת מספר תאי השומן באזור המטופל ,ההיקף מצטמצם והמטרה מושגת בהצלחה מלאה.

כיצד נעשה הטיפול?

הטיפול של המסת שומן בקור נעשה על ידי מכשיר הנקרא MICOOL. זהו מכשיר אשר לו מורכבות שתי זרועות. הזרועות מוצמדות לאזור המטופל ולאחר קירורו הן יונקות את מצבור השומן ומקררות אותו למינוס עשר מעלות. תאי השומן שנהרסו מופרשים דרך השתן במהלך הזמן שלאחר הטיפול. הטמפרטורה הנמוכה אינה פוגעת בכלי הדם או בעצבים או בשרירים ולא נגרם כל נזק לרקמות הגוף האחרות פרט לתאי השומן. ניתן להשיג תוצאות מצוינות הנראות לעיין לאחר סדרה של כשלושה טיפולים במרווחי זמן של כחודש וחצי בין טיפול לטיפול. גם לאחר הטיפול האחרון יש לחכות כחודש וחצי לסילוק טבעי של תאי השומן מהגוף. את התוצאות הסופיות ניתן  לראות לאחר חמישה חדשים מהטיפול הראשון.

למי מתאים הטיפול?

אין צורך כלל בהכנות מקדימות וזהו יתרון בולט של שיטה זו, אין גם החלמה ארוכה, אך חשוב לציין כי ללא שמירה על תזונה נכונה וכושר בריא עלולים תאי השומן באזור להתנפח.

מהם ההכנות המקדימות לטיפול של המסת שומן בקור?

המסת שומן בקור הוא טיפול שאינו פולשני ומתאים לנשים וגם לגברים ולכל אחד הסובל ממצבורי שומן קטנים באזורי גוף שונים כגון בבטן, במותניים, בירכיים, בישבן ובגב. יש לציין כי הטיפול אינו מיועד לאנשים הסובלים מעודף משקל גבוה מאוד. וכן לאנשים הסובלים מבעיות של זרימת דם כגון בעיית קרישת דם, מחלת הסכרת, אלרגייה לקור, צלקת טרייה שגילה פחות משנתיים , הריון והנקה.

מה קורה בפגישת ייעוץ?

במהלך פגישת הייעוץ הראשונית, יבחן איש צוות רפואי את התאמתכם לטיפול על ידי מדידת היקפי הגוף , שקילה ושאלון רפואי המוודא אם המצב הרפואי שלכם מאפשר לכם לעבור המסת שומן בקור ולהגיע לתוצאות מקסימאליות עבורכם.

מהו ההבדל בין דיאטה לירידה במשקל לבין המסת שומן בקור?

חשוב לציין כי מספר תאי השומן בגוף שלנו נקבע בעצם בילדותנו ונעצר עם סיום גיל ההתבגרות. מאותו הזמן אין שינוי במספר תאי השומן אלא רק בנפח שלהם, בנסיבות הטבעיות אין ירידה בתאי השומן ואין גם התרבות שלהם. רק כיווץ או התנפחות. מי שעושה דיאטה בעצם מכווץ בעזרתה את תאי השומן הקיימים בגופו וכך מושגת הירידה במשקל כביכול. אך אלה עלולים לשוב ולהתרחב מאוחר יותר ואם אין הקפדה קבועה על תפריט דיאטטי. לעומת הדיאטה הטיפול בהמסת שומן בקור מפחית את מספרתאי השומן בגוף וכך כמות השומן באור המטופל יורדת. עוד הבדל שכדאי לדעת עליו הוא כי ירידה מהירה במשקל בעזרת דיאטה עלולה לייצר עור רפוי ומדולדל שאינו אסתטי למראה. המסת שומן בקור  אינה מסכנת את גופכם בדלדול העור.

מה קורה לאחר הטיפול בהמסת שומן בקור?

במהלך הטיפול וגם לאחריו עלול המטופל להרגיש תחושה של גירוד או עיקצוץ שנובעת מהשילוב של הקפאה וואקום . מיד לאחר סיום הטיפול. יעשה עיסוי עמוק להמרצה מחודשת של מחזור הדם  שיחזיר את המצב לקדמותו. תחושת הנימול תיעלם ואתם תוכלו לחזור הביתה כאשר הגוף שלכם עובד עבורכם ומשלים את העבודה בסילוק תאי השומן והצרת ההיקפים לשביעות רצונכם המלאה.

עלך מנת לחזור לעמוד הראשי של האתר לחצו על הקישור >> ניתוחים פלסטיים וטיפולים אסתטיים.