בוטוקס בשפתיים

בוטוקס בשפתיים: בעידן המודרני של היום, הטרנד הבריאותי הסוחף אנשים רבים, של צריכת מזונות איכותיים, אורגניים, וטבעונים וגם הטרנד הבולט של הקפדה ושמירה על הכושר הגופני, עם אימוני כושר שבועיים ואף יומיומיים,עם חוגי יוגה, פילאטיס וספורט למיניהם וגם רכיבה על אופניים ,גלישת גלים גלישת רוח ועוד, כל אלה שומרים לנו על מראה צעיר בריא ורענן לאורך זמן. עם זאת אי אפשר לעצור את הזמן ועם השנים החולפות סימני הגיל נותנים אותותיהם בגוף. היום ניתן בקלות, לתחזק ולשמר מראה גוף ופנים מתוח וצעיר בעזרת אסתטיקה רפואית. עוד אחד מהטרנדים הבולטים ביותר בארץ והפופולאריים בקרב נשים וגברים, מבוגרים וצעירים כאחד הוא שימוש במגוון הטיפולים שמציעה היום האסתטיקה הרפואית. בעזרת טיפולי אסתטיקה רפואית, אנחנו יכולים להרים לעצב ולחטב חלקים בגופנו שזקוקים לתחזוק נוסף ולטיפוח ואשר יעזרו לנו לשמר מראה אטרקטיבי.

מהם טיפולי בוטוקס בשפתיים?

 השפתיים הן חלק משמעותי ובולט בפנים שלנו, ומראה השפתיים משפיע על המראה החיצוני שלנו. לכן אם התברכת בשפתיים צרות ואת משתוקקת לשפתיים עבות וחושניות, כדאי לדעת שיש מה לעשות, אפילו בקלות יחסית. זה לא ניתוח מסובך והעלויות גם הן לא גבוהות. שפתיים יפות וחושניות, הן חלום שיכול להתגשם בצורה מרשימה שתתן לך הרגשה נפלאה וחיוך מושלם. כל אישה החושקת בשפתיים בשרניות, חושניות וסימטריות, יכולה היום בקלות ובמהירות יחסית, להשיג את המראה המבוקש.

אחד הפתרונות המובילים היום בישראל וגם בעולם בתחום הטיפולים האסתטיים הוא שימוש בבוטולינום טוקסין, הידוע יותר בשם בוטוקס. השימוש בו מתאים לטיפולים של עיבוי שפתיים ולעוד מספר רב של טיפולים ומטרות כגון החלקת קמטים בפנים, הזעת יתר, טיפול בכאבים לאזורים מסוימים בגוף ועוד.

השאירי פרטים לפגישת ייעוץ
פורטל היופי

מהו בוטולינום טקסין?

החומר הנקרא בוטולינום טוקסין, ובשמו הידוע יותר, בוטוקס הוא במקורו רעלן מחיידקים, חיידקים אלה יכולים להימצא גם בקופסאות שימורים או בדבש. הבוטוקס מופק באופן סינטטי ומאושר לשימוש קוסמטי בבני אדם מאחר ואינו רעיל, הוא גורם להחלשת שרירי הפנים וכך הוא בעצם מפחית ומחליק את קמטי ההבעה.

חומר זה שימש בעבר לטפל במיגרנות ותוך כדי הטיפול במיגרנות התגלתה הפעולה הנוספת שלו הגורמת להפחתת קמטים. הנ"ל עשוי משתי יחידות, היחידה הכבדה הנקשרת לקולטן והיחידה הקלה החודרת לתא העצב ומעקבת שחרור של בועות המכילות  אצטילכולין, אל תא השריר. באופן זה השריר משתתק והופך רפוי וזו הסיבה העיקרית לכך שטיפולי בוטוקס בשפתיים טובים לקמטים דינמיים.

למי מתאימים טיפולי בוטוקס?

 טיפולי בוטוקס בשפתיים מתאימים לכל אישה בעלת שפתיים דקיקות, המעוניינת לשפר את מראה השפתיים שלה ולהשיג מראה שפתיים בשרני,אטרקטיבי וחושני. בנוסף לכך טיפולי בוטוקס בשפתיים מתאימים לכל מי שרוצה להיפתר מקמטוטי הגיל המופיעים וחורצים את עור הפנים סביב השפתיים, במיוחד בקרב נשים מעשנות.

אילו טיפולי בוטוקס קיימים?

 הבוטוקס יעיל מאוד גם לשיפור והחלקת הקמטים בצידי העיניים, בסנטר, קמטי מצח וקמטים באזור שבין הגבות. השימוש בחומר זה מקנה מראה חלק וצעיר יותר, מפחית ומעלים את הקמטים. יעילותם של טיפולי בוטוקס, ניכרת בעיקר בגילאי 40-50 , כאשר אנשים עדיין מתמודדים עם קמטים קלים יחסית ואינם נזקקים למתיחת  פנים. ניתן להשתמש בבוטוקס גם לצורך הרמת הגבות הצדדיות במספר מילימטרים. יתרון נוסף אפשרי לשימוש בבוטוקס הוא הפחתת מיגרנות . טיפולי בוטוקס גם מפחיתים הזעת יתר בכפות הידיים ובמצח, וגם מפחיתים קמטוטי צוואר.

מהם סוגי הבוטוקס הקיימים ?

 בארץ משתמשים בעיקר בשני סוגים והם:

  1. בוטוקס של אלרגן – זהו הבוטוקס המקורי. יש לו יתרון יחסי בפיזור מופחת יותר.
  2. דיספורט – בוטוקס של חברת AMI טכנולוגיות. יתרונו של חומר זה הוא במהירות הפעולה שלו והפיזור המוגבר יותר שלו. הוא עדיף בטיפול בהזעת יתר בידיים.

מתי מזריקים בוטוקס בשפתיים?

 הזרקת בוטוקס בשפתיים מבוצעת במצבים בהם עושים טיפול של עיבוי שפתיים והרופא המטפל ממלא את השפתיים בחמרי מילוי זמניים כגון ג'ובידרם, רסטילן, או בחמרי מילוי קבועים כגון סיליקון רפואי טהור וארטיקול. הבוטוקס לא נועד עבור עיבוי ומילוי השפתיים, לכך נועדו חמרי המילוי. הזרקת הבוטוקס לשפתיים מתבצעת במצב בו קיים חוסר סימטריה של השפה העליונה או אסימטריה של השפה התחתונה. כאשר מבצעים טיפול מילוי לשפתיים, באם מצבן הטבעי היה אי סימטרי, הוא הופך לבולט יותר מאחר והשפתיים מוגדלות ומנופחות. במצב זה, הזרקת הבוטוקס לשפתיים פותרת את הבעיה לחלוטין.

איך מזריקים בוטוקס בשפתיים?

בטיפול של עיצוב השפתיים, לאחר מילוי השפתיים באלחוש מוקדם שלהן על ידי זריקת הרדמה. הרופא מזריק בוטוקס לשפה במספר נקודות. הרופא ישתמש בכמות חומר קטנה יחסית בהשוואה לדוגמא להעלמת קמטים במצח. הרופא ישתמש במחט קצרה ודקה ביותר וישלב בטיפול הרדמה באמצעות אלחוש או זריקה. ולעתים ללא זריקה. לא מורגש כאב בהליך זה. נדרש לחזור לפגישת ייעוץ נוספת כשבוע עד עשרה ימים לאחר הטיפול בכדי להשלים מקצה שיפורים בסימטריה של השפתיים.  הזרקת בוטוקס בשפתיים הנעשית על ידי רופא מומחה מקצועי מנוסה ואחראי היא טיפול בטוח. הרופא ישתמש רק בבוטוקס טרי ומקורי. בנוסף לכך ניתן גם להזריק בוטוקס בצורה בטוחה ואמינה ומשפרת מראה בשריר שבין הגבות, במצח, בציד העיניים והצוואר, לקבלת תוצאות נהדרת.

כמה זמן מחזיק הטיפול בבוטוקס?

שימוש בחומר זה בעת הטיפול במילוי שפתיים הוא טיפול המחזיק כשנה בהתאם לחומר המילוי בו השתמש הרופא המטפל. הזרקת בוטוקס לשפתיים לתיקון ושיפור א סימטריה מחזיקה לפרק זמן קצר יותר כארבעה עד שישה חדשים. הנ"ל משתק את השריר באופן קל, בכדי ליצור שפה אחידה. כאמור לאחר זמן די ארוך, כאשר השפעתו של החומר פגה, השרירים משתחררים והמצב חוזר לקדמותו. בכל עת שנדרש, ניתן לחזור לטיפולים נוספים בכדי לשמר מראה שפתיים בשרני צעיר וחושני.

לחצי כאן על מנת לעבור לעמוד הראשי של טיפולים אסתטיים, שם תוכלי לראות את שאר סוגי הטיפולים שאנו מציעים.