חומצה היאלורונית בשפתיים תופעות לוואי

להחזיר לשפתיים את מה שהן איבדו

חומצה היאלורונית בשפתיים תופעות לוואי: יש מגמה ידועה היום בתחום של רפואה ולא רק בקוסמטיקה, לייצר חומרים שהגוף מאבד. גם חומצה היאלורונית מצויה בגוף, וגם היא מתמעטת ומתדלדלת במשך הזמן במקומות שיהא נמצאת. היא זו שמילאה את השפתיים שלנו קודם, והיא זו שמחזירה להן את מה שאיבדו כאשר עושים הזרקות שלה לתוך השפתיים. אז מתקבל שוב מראה צעיר וחושני.

בחומצה היאלורונית לא משתמשים רק בשפתיים אלא גם לצורך מילוי קמטים ומניעת היווצרות קמטים חדשים בפנים. האזורים בהם מוזרקת החומצה הם: בין האף לשפה, קמטים בקצות השפתיים, מסביב לפה כולל עיבוי השפתיים, באף וכן באזורים נוספים בפנים.

גם בעבר יש לציין השתמשו לצרכי אסתטיקה ויישור קמטים בהזרקות של חומרים, אבל הם לא היו חומצה היאלורונית אלא מן החי. לכן חלק מן המטופלים שקיבלו את הזריקות הללו אכן הגיבו עם תופעות לוואי, אבל בהזרקה של חומצה היאלורונית בשפתיים, תופעות לוואי לא קיימות. הגוף מכיר את החומר, לא דוחה אותו ולכן לא מגיב בהתנגדות.

בנוסף בשימוש עם חומצה היאלורונית אין חשש לכל זיהום, כפי שאירע כאשר הוזרקו חומרים מן החי, כמו למשל קולגן המופק מרקמות אנושיות. משום כך אין המטופלים צריכים אפילו לעבור בדיקת אלרגיות כלשהי, כפי שהיה נהוג בעבר עם קולגן.

אחרי 20 דקות יש לך שפתיים חדשות

הזרקה של חומצה היאלורונית בשפתיים או לצורך מילוי קמטים, היא קצרה ואורכת מקסימום חצי שעה. התהליך נעשה באמצעות הזרקת כמויות קטנות של חומצה לאזורים בעייתיים. המחט הנה הדקה ביותר הקיימת והמטופלת לא חשה שום כאב בהזרקה. האזור אליו מוזרקת החומצה ההיאלרונית, מורדם באמצעות משחת הרדמה או זריקה כמו אצל רופא שיניים, ומתחיל התהליך. מומלץ מאוד לעבור את התהליך הזה רק אצל אדם בעל ניסיון שחייב להיות רופא אסתטי במקצועו. ההזרקה מחייבת דיוק רב אל אמצע שכבת הדרמיס שבעור. אם אתם לא עושים את זה במקום אחראי ורפואי, זה עלול להשתבש ואף לגרום לנזקים.

כאמור, בהזרקת חומצה היאלורונית בשפתיים תופעות לוואי אינן קיימות, אבל אם אתם לא הולכים למכון מסודר, ייתכן כי הטיפול ייכשל ואף יגרום לכם נזקים כמו גושים בעור, נפיחות וכאב.

חשוב לציין כי זמן ההחלמה קצר. ייתכן כי האזור יהיה אדמומי כמה שעות, אבל מוטב לעסות אותו גם כדי לגרום לפיזור נכון של החומצה באזור ההזרקה.

השאירי פרטים לפגישת ייעוץ
פורטל היופי

הזרקת חומצה היאלורונית בשפתיים תופעות לוואי

אחד מהאיברים הכי נשיים בפניה של האישה, הן השפתיים. העובדה שבתחום הקוסמטיקה יש מגוון עצום של גוונים של ליפסטיק לשפתיים, עפרונות להדגשת קווי המתאר של השפתיים ועוד, מעידים על חשיבות היופי והבולטות שלהן בפנים. הן זוכות להתייחסות קוסמטית גדולה ואין ספק כי טיפוח הפנים כולל גם התייחסות לשפתיים.

שפתיים נשיות נתפסות ובצדק, כשפתיים מלאות ובשרניות "כאלה שאפשר לנשק בכיף" יאמר כל גברבר, ואילו האישה תיהנה משפתיה הבשרניות מול המראה, שיחד עם הליפסטיק שהיא תמרח ייראו יפות ומטופחות. פה של אישה הוא איבר של יופי נשיא וחושני.

אבל יש לומר את האמת, לא כל הנשים נולדו עם שפתיים עבות ובשרניות וגם לגברת קיילי קרדשיאן לא היו שפתיים, כלומר היה קשה למצוא אותן והיום אפשר למצוא אותן ועוד איך בזכות כך שהיא ורבות אחרות בעולם עושות הזרקה של חומצה היאלורונית. נשים רבות רוצות לעשות זאת, אך חוששות שלהליך האסתטי הזה יש תופעות לוואי. הן בודקות את זה בגוגל. הן מקלידות "חומצה היאלורונית בשפתיים- תופעות לוואי" ומגלות להפתעתן הגמורה שהן הוטעו ובגדול, מסתבר שלהזרקה הזו אין שום תופעות לוואי, היא לא מסוכנת והכול כמובן אם היא נעשית במקום מסודר, נקי, היגייני וע"י רופא. רופא הוא המורשה היחיד להזריק חומצה היאלורונית לא רק לשפתיים אלא לכל מקום.

גולשים שהיגוע לעמוד זה התעניינו גם בעוד טיפולים אסתטיים כגון: בוטוקס בשפתיים, עיבוי שפתיים, ובנוסף תיקון שפתיים לאחר הזרקת סיליקון.

פיסול שפתיים עם חומצה היאלורונית: איך זה עובד?

חומצה היאלורונית הנה חומר אשר נעשה בה שימוש לצורך עיבוי שפתיים, מילוי קמטים, מילוי רקמות רכות ועוד. זהו חומר הנמצא באופן טבעי בגופנו, ולכן יש לו יתרונות בכך שהגוף אינו דוחה אותו ואינו מפתח תופעות לוואי. הוא פשוט נספג בגוף באופן טבעי.

מדובר על פולימר המורכב ממולקולות של סוכרים המחוברים בשרשרת. הוא נמצא באופן טבעי בחללים שבין תאי העור בגוף האדם. חומצה זו חיונית לעור, כי היא זו שמעניקה לרקמות שלנו את הלחות והנפח, היא הבסיס של הקולגן וסיבי האלסטין אשר הם המעניקים לעור הצעיר את הגמישות והנפח. אבל מה קורה כאשר מזדקנים? הקולגן מתדלדל בגוף, העור כבר לא מתוח, האיברים שהיו תפוחים ויפים בעבר כמו השפתיים, מאבדים נפח, ועכשיו במקום למרוח ליפסטיק מוצאות את עצמן נשים מנסות לטשטש את עקבות הזמן. במקום השפתיים היפות שהיו להן הן מגלות "חריץ צר" ולטעמן מכוער שבקושי אפשר לקרוא לו שפתיים.

הן רוצות לעשות חומצה היאלורונית בשפתיים, זה הדבר שמפחיד אותן, אבל אז הן מגלות כאמור שאין כל בעיה עם ההזרקות הללו.

חומצה היאלורונית בשפתיים תופעות לוואי: מה אסור ומה מותר אחרי הזרקה?

הזרקת חומצה היאלורונית לשפתיים לא גורמת כאמור לשום תופעות לוואי. אחרי ההזרקה אפשר ללכת לעבוד ואין צורך להיות "חולים". אסור לשתות משקאות חמים מיד אחרי ההזרקה ובמיוחד אחרי הזרקת חומצה היאלורונית בשפתיים תופעות לוואי עלולות להיגרם מכך, וכן פגיעה בהצלחת הטיפול.

חשוב לדעת כי קיימים מספר סוגים של חומצות היאלורוניות הידועות כממלאי קמטים, ומיועדות למטרות באזורים שונים של הגוף. הן נבדלות זו מזו בסמיכותן ובריכוז שלהן , למרות שתהליך הייצור שלהן דומה.

השפעתו של הטיפול אינה לנצח. העלמת הקמטים וצמצומן יתקיים למשך בין 9 חודשים לשנה. יחד

עם זאת חשוב לומר כי כל מטופל מגיב אחרת וזה גם תלוי בידיים של מי הוא שם את הפנים שלו.

לחצו על הקישור על מנת לחזור לעמוד הראשי