טיפולים אסתטיים

טיפולים אסתטיים בעבר היו מה שנקרא טיפולי יופי ואלה כללו: פילינג, טיפולי פנים ועוד. עכשיו כשמדברים על טיפולים אלה, זה עניין אחר לגמרי.

טיפולים אלה הם תוצר של טכנולוגיה מתקדמת בשילוב חומרי מעבדה חדשים לטובת הצערת עור הפנים והגוף, מגוון של שיטות וטכניקות לשיפור המראה, העלמת קמטים, הסרת כתמים למיניהם. טיפולי אנטי אייג'ינג, מזותרפיה, הפחתת שקיות מתחת לעיניים, החלקת עור בצוואר ועוד. טיפולים אלה אינם כירורגיים ואינם פולשניים.

מגוון הטיפולים הללו מתאפשר היום הודות לפיתוח של מכשירים שונים, אשר כל אחד תורם משהו אחר בטכנולוגיות שונות. גלי רדיו, לייזר, גלי קור ועוד. כל אחד מיועד למשימה ומטרה אחרת, וכולם יחד מהווים שיטות מתקדמות של טיפולי אסתטיקה.

טיפולים אסתטיים להסרת כתמי גיל ופיגמנטציה

שמו של כתם על העור הוא פיגמנטציה. הוא נוצר כתוצאה מריכוז של מלנין במקום מסוים על העור. הסיבות לכך יכולות להיות חשיפה לשמש, או מפעילות יתר של התאים כדי להפריש מלנין ולהגן על העור מפני קרינה. אולם לעתים הכמות אינה מווסתת, ומה שנוצר הם כתמים כהים, כמו כתמי שמש בפנים ובגוף.

סוג נוסף של כתמים הם כתמי גיל שנוצרים על רקע שינוי הורמונאלי במתרחש במהלך ההזדקנות. נמשים למשל הם פיגמנטציה מולדת ואילו כתמים הם תוצר של חשיפה לא מבוקרת לשמש.

היום כל הנשים (וגם הגברים) רוצים עור חלק, ולכן הם פונים לקליניקות שונות כדי להעלים כתמים גם בשל גיל וגם פיגמנטציה.

כאשר מדובר בכתמים "קשים" נעשים היום טיפולי פילינג בשילוב קרמים וחומצות עדינות. כאשר מדובר בכתמים קשים ועמוקים, הם מוסרים בטיפולי לייזר בשילוב חומצות שונות.

השאירי פרטים לפגישת ייעוץ
פורטל היופי

טיפולי אנטי אייג'ינג

טיפולי אנטי אייג'ינג פועלים כולם להצערת עור הפנים והחלקת קמטים עדינים. ישנן טכנולוגיות שונות בשילוב מכשירים שונים. המטרה היא לחדור מתחת לשכבת האפידרמיס ולזרז את היווצרות תאי הקולגן והאלסטין התורמים לגמישות של העור. למצק את העור ולמתוח אותו ולהשאיר אותו חלק ובריא.

גלי רדיו בשיטת EWA – זוהי שיטה הפועלת ישר לתוך הקמט או האזור הבעייתי. אנרגיית גלי הרדיו עושה שימוש בזרם חשמלי בתדירות גבוהה. בחום מתפזרים גלי הרדיו לתוך הרקמות ומכווצים אותן וכך הם מצליחים לחדור לעומקן של הרקמות. כבר אחרי טיפול אחד אפשר יהיה לראות שיפור משמעותי בקמטוטים ובקמטים. שיטה מעולה במגוון של טיפולים אסתטיים.

מזותרפיה: מצעירים את עור הפנים

שיטת המזו רולר פועלת כדי לחדש את היווצרות הקולגן שהוא החומר הכי חשוב בתאים ואשר בשל התדלדלות שלו, נוצרים קמטוטים וקמטים. פילינג גם יכול לעשות את זה אבל רק לקמטוטים עדינים, בשיטת מזו רולר באמצעות כלי שנקרא מזו פן והוא כמובן שייך לתחום המזותרפיה. במשך השנים עברה השיטה כמה וכמה שינויים עם התפתחויות של מכשירים שונים. היום נעשה הטיפול באמצעות החדרת חומרים חיוניים לתוך הרקמות אשר תורמים להתחדשות התאים, משפרים את זרימת הדם לאזור הפנים ותורמים למראה צעיר ורענן. החומרים אותם מחדירים לשכבה הפנימית של העור הם סוגים שונים של מינרלים וגם ויטמינים וכן תאי גזע, אלה מוחדרים באמצעות עט חשמלי קוסמטית שיש לה כמה מחטים מסוגים שונים. המחטים דקות מאוד ולכן הם מצליחים לחדור לרקמת השומן ולעורר את התאים. במזותרפיה אפשר להשתמש לא רק להצערת עור הפנים אלא גם באזורים אחרים בגוף שסובלים מקמטים, נפילה ועוד.

מזותרפיה היא טיפול לא פולשני, ללא הרדמה והיא מהווה חלק מאוד חשוב היום במגוון של טיפולים אסתטיים.

טיפולים אסתטיים בעזרת טכנולוגיה של גלי קול

את מכשיר האולטראסאונד אנו מכירים מכל מיני תקופות בחיים החל מהריון וכלה בבדיקות ועוד, אבל יש מי שגייס ובצדק את הטכנולוגיה הזו לטובת טיפולים אסתטיים. מכשיר אולטרא סאונד הפועל על גלי קול, ממריץ את מחזור הדם, מחדיר מינרלים ולחות לעומק העור, מבצע אולטראסאונד אשר מעודד את העור בייצור קולגן ומצליח לבנות את העור בצורה יותר מוצקה. במכשיר זה מטפלים במיצוק הפנים, אנטי אייג'ינג והחדרת חומרי הגנה ולחות. הטיפול מחליק קמטוטים, מעסה אזורים בהם כמות האלסטין והקולגן דלים ומאידך משפר את זרימת הדם.

טיפולים אסתטיים: מה זה פילינג?

פילינג היא טכניקה לקילוף העור החיצוני, הסרת תאים מתים מעור הפנים ושיפור המראה. אבל במשך הזמן השתכללה השיטה וכן נוצרו חומרים מצוינים לעשיית פילינג. אלה גורמים לעור להתרכך, תורמים לחות לעור הפנים ובאמצעות החומרים המתאימים ממצקים ומחליקים אותו. חשוב לומר כי הסוד הגדול של הפילינג הוא החומרים בהם הוא נעשה. ככל שהם יותר איכותיים, כך יש שיפור ניכר במראה הפנים.

גלי אור בלייזר: 90% הצלחה בהחלקת קמטים

שיטה נוספת הכלולה היום במגוון טיפולים היא שיטת גלי האור. שיטה זו נעשית ללא הרדמה באמצעות מכשור טכנולוגי חדשני. הבזקי אור לייזר  IPL הם אלה שגורמים לקילוף העור ובכך מחדשים אותו. זוהי שיטת טיפול חדשה מאוד המיועדת לטיפול בעור. ממחקרים שנעשו על תוצאות טיפול זה עלה כי יש 90%  שיעורי הצלחה. התוצאה הזו היא משום שהאור מגיע לשכבת הדרמיס.

זוהי שיטה ייחודית המיועדת לנשים ולגברים מעל גיל 40. מדובר על טיפול שורשי המטפל בתופעות של תהליכי הזדקנות.

חשוב להבין כי המושג "טיפולים אסתטיים" מתייחס לכל פעולה שנעשית ללא סכין או הרדמה. כאשר מעורבת בזה כירורגיה פולשנית, אלא הם כבר לא טיפולים אסתטיים אלא ניתוחים פלסטיים.

לחצו כאן לאינפורמציה נוספת אודות טיפולים אסתטיים וניתוחים פלסטיים