פורטל היופי של ישראל

עשרות ניתוחים, עשרות טיפולים, פורטל אחד

ניתוחים פלסטיים וטיפולים אסתטיים

המראה החיצוני שלנו קשור ישירות לרושם שאנו עושים על הסביבה ועל האנשים שאנו פוגשים. לעתים המראה החיצוני שלנו הוא כלי העבודה שלנו כמו לדוגמא בקרב דוגמנים, שחקנים, רקדנים וכל אמני המופע למיניהם. ניתן לומר בבטחה שכמעט לכל גבר או אישה, המראה החיצוני הוא אחד הנושאים החשובים, אשר בו משקיעים בדרך קבע לא מעט זמן וכסף.

ההשקעה שלנו באיך שאנחנו נראים היא באביזרים חיצוניים וגם באלמנטים גופניים נוספים הקשורים למראה החיצוני. החל במסעות קניות בגדים חדשים מספר פעמים לא קטן בכל שנה, ביקור במספרה לפחות פעם בחודש לתספורת, צבע או לסידור השיער, ביקור קבוע אצל הקוסמטיקאית, מניקור פדיקור ועוד. אנחנו גם משקיעים במזון הבריא שאנחנו צורכים ובשעות אימון וכושר על מנת לחזק ולפתח את השרירים ולעצב את הגוף למראה חטוב בקיץ על חוף הים ובכלל.

על איזה סוג ניתוח אתם חושבים?

הגדלת חזה

ניתוח אף

טיפול פנים

עיבוי שפתיים

ניתוחים פלסטיים וטיפולים אסתטיים לתחושת בטחון

המראה החיצוני הוא חשוב מאחר והוא תורם רבות לתחושת הביטחון העצמי שלנו, לדרך בה אנו מופיעים בחברה ובעיקר לאושר האישי שלנו. כשאנחנו אוהבים את עצמנו אנחנו יותר שמחים, יותר מתקשרים, יותר מבלים ויותר מאושרים בחיים.

בכל יום אנחנו מביטים במראה לפחות מספר פעמים וכדאי שגם נהיה מרוצים ממה שאנו רואים. באופן טבעי לא כולם מאושרים ומבסוטים ממה שנתן להם הטבע, אבל היום ניתן לפתור הרבה פגמים ולשפר את מראה הגוף והפנים בעזרת טיפולים אסתטיים וגם ניתוחים פלסטיים ולהגיע למראה המבוקש, שיעשה אותנו שמחים ומאושרים בכל פעם שנביט במראה.

אסתטיקה רפואית היא אחד הנושאים הפופולאריים ביותר היום בארץ ובעולם כולו בקרב  גברים ונשים, מבוגרים וצעירים ואף צעירים ביותר. במצבים בהם קיימת השפעה רצינית על התפתחות האישיות עקב המראה החיצוני, הפתרונות של אסתטיקה רפואית הם שווי ערך למשפרי ומצילי חיים מבחינת המטופל.

לדוגמא, יואב נער צעיר, שנולד עם אף גבנוני ובולט, והמראה הזה מפריע לו, והוא מדחיק ודוחה את פתרון הבעיה, עלול לסבול לחינם בגיל צעיר וגם בנערותו. מצב זה עלול לפגום בביטחון האישי שלו, בהתנהלות החיצונית שלו, ביכולת שלו לתקשר עם בנות. יואב עלול לפתח התנהגות מופנמת לאור עכבות פסיכולוגיות עקב מראה האף הגבנוני.  בעוד שאם היה שוקל להשקיע סכום לא גדול, ומספר שעות, של ניתוח פלסטי מקצועי לעיצוב מראה האף. הוא יוכל לקום בבוקר מאושר ולהישיר מבט ולחייך אל העולם כאילו נולד מחדש.

גם אזורי גוף שאינם חשופים לעין בדרך כלל, כמו החזה או אזורים אחרים מוצנעים בגוף עלולים לייצר בעיות אישיות.

לדוגמא : רומי, נערה צעירה שהייתה ילדה יפה שמחה וחייכנית, מקובלת מאוד בקרב חברותיה הרבות. בגיל העשרה בו הבנות מפתחות שדיים, רומי לא התברכה בחזה שופע כמו בנות אחרות, לרומי יש חזה קטן ואפילו אינה נזקקת לחזייה. מעבר לתחושת חוסר הנשיות שרומי חשה, הבנות האחרות עם החזה השופע עוררו בה קינאה שהעיבה על יחסי החברות. רומי התביישה להתפשט ליד הבנות, ואף הגיעה למצב בו הייתה ממלאה את החזייה בתוספות בכדי לשוות לעצמה חזה גדול יותר. אין ספק שמצב כזה עלול להיות בעייתי וחמור בשלב כל כך רגיש בגיל ההתבגרות וההתפתחות המינית. לרוני קיימת האפשרות לשקול להגדיל את החזה בניתוח פלאסטי של יום אחד, לאחר מכן תוכל להתגאות בחזה שופע, בביטחון עצמי גדול יותר ובגופיות דקות שיעניקו לה מראה חושני ומושך.

ההתפתחות המואצת של הרפואה האסתטית במאה הנוכחית, הביאה עימה הישגים וטכנולוגיות חדשות. ניתן לומר בבטחה שהיום מגוון רחב ביותר של בעיות במראה החיצוני ניתנות לפתרון. אין פלא לכן, שהיום ניכרת עלייה בטיפולים אסתטיים בארץ. טיפולים אסתטיים, ניתנים לביצוע באופן מקצועי אחראי ואיכותי על ידי רופאים כירורגיים מובילים.

הרפואה האסתטית מתאימה לנשים וגם לגברים המעוניינים לשפר את המראה החיצוני.

בקליניקות האסתטיקה הרפואית הפועלות ברחבי הארץ, ניתן לפגוש אנשים בכל גיל הנעזרים בשיטות חדשניות ובמגוון הרחב הקיים של טיפולים אסתטיים ואף ניתוחים פלאסטיים על מנת לשפר את המראה החיצוני של אברים מסוימים בגופם וגם על מנת לשמר את עור הפנים שהולך ומתדלדל עם הגיל.

טיפולים אסתטיים הפכו מזמן לבון טון, ולאמצעי לשיפור מיידי של איברי הגוף השונים ולתחזוק מראה פנים צעיר מתוח ובריא.

קיים מגוון רחב של ניתוחים פלסטיים לגברים ולנשים וגם טיפולים אסתטיים מותאמים לגברים ולנשים וביניהם ניתן למנות את המובילים בתחום

ניתוחים פלסטיים וטיפולים אסתטיים פופולאריים

ניתוחים פלסטיים להגדלת החזה, או להקטנת החזה, ניתוחי שאיבת שומן, מתיחת בטן, הגדלת הישבן, מתיחת זרועות, אבחון נגעי עור, מתיחת ירכיים, הצערת כפות הידיים ועוד.

ניתוחי פנים פופולאריים לנשים

הרמת גבות, פיסול אף, פיסול סנטר, עיצוב עצמות לחיים, מתיחת פנים, ניתוחי עפעפיים, הזרקת שומן לפנים, הצמדת אוזניים, עיבוי שפתיים, מתיחת צוואר ועוד. בנוסף קיימים טיפולי פנים ללא ניתוח לנשים כגון: בוטוקס, מילוי בחומצה היאלורונית, פילינג מסוגים שונים וחוטים למתיחת קמטים.

ניתוחי גוף פופולאריים עבור גברים

גניקומסטיה, הגדלת חזה לגברים, מתיחת זרועות, מתיחת בטן, עיצוב שרירי הבטן, טיפול בהזעת יתר, שאיבת שומן, הצערת כף היד, הגדלת ישבן, הגדלת פין, מתיחת ירכיים, הסרת נגעי עור.

ניתוחי פנים לגברים

עיצוב סנטר, מתיחת צוואר, עיצוב קו לסת, ניתוחי עפעפיים, עיצוב עצמות לחיים, ניתוח אף, עיבוי שפתיים, מתיחת פנים, הזרקת שומן לפנים, הצמדת אוזניים, הרמת גבות. בנוסף ניתן לקבל טיפולי פנים לגברים ללא ניתוח כגון : בוטוקס, מילוי בחומצה היאלורונית, פילינג מסוגים שונים וטיפול בחוטים להחלקת קמטים.

מעוניינים בפגישת ייעוץ?